Dla Pracodawcy

Dla Pracodawcy

Szanowni Państwo,

 

Z przyjemnością zapraszamy do skorzystania z usług nowoczesnego portalu rekrutacyjnego i zarazem wyszukiwarki ofert pracy. Z naszą pomocą w prosty, szybki i efektywny sposób można uporządkować proces rekrutacji pracowników, w funkcjonalny sposób zarządzając każdym jego pojedynczym elementem.

 

Rejestracja, możliwość dodawania ogłoszeń na naszym portalu, a także panel do zarządzania rekrutacjami, są bezwarunkowo darmowe. Kreator firmy przechodził wiele specjalistycznych weryfikacji, aby osiągnąć w pełni dopracowany efekt końcowy. Skutkiem tego jest możliwość całościowej pracy w jednym miejscu i ułatwiona kontrola na każdym etapie – właśnie  na naszym portalu.

 

Inteligentna i intuicyjna wyszukiwarka ofert pracy pozwoli mieć kontrolę nad tym prezentuje się wizualnie i tekstowo Państwa ogłoszenie. Nasi graficy dołożyli starań, by stworzyć kilka wersji nowoczesnych szablonów, które pod każdym względem mają zachęcić poszukujących pracy do aplikowania na proponowane przez Państwa stanowiska. Na SerwisRekrutacyjny.pl istnieje możliwość wyboru grafiki ogłoszeń wraz z logo firmy, tworzenia ich w formie pliku HTML, a także linków rekrutacyjnych, na email pracodawcy lub na koncie portalu. Odświeżanie ogłoszenia to kwestia dosłownie kilku sekund.

 

Co istotne, na Państwa panelu może pracować jednocześnie nawet kilku rekruterów. Na SerwisRekrutacyjny.pl jest możliwość przeglądania kandydatów zarejestrowanych na portalu, a także zapraszania ich do przeprowadzanych procesów rekrutacyjnych. Sama ocena potencjalnych pracobiorców została maksymalnie ułatwiona. Państwa profil to możliwość indywidualnego pomysłu na przedstawienie swojej firmy od jak najlepszej strony, a tym samym zachęcenie do złożenia swojej aplikacji.

 

Ponadto, chcąc ułatwić Państwu dostęp do wszelkich kwestii związanych ze stale zmieniającą branżą rynku pracy, tworzymy specjalistyczne artykuły, przygotowywane przez doświadczonych publicystów. Dbamy o to, aby pojawiały się u nas najnowsze informacje z wymienionej kategorii, ale także w oparciu o nasze doświadczenie doradzamy – zarówno pracodawcom, jak i pracownikom. By usprawnić dostęp do artykułów subskrybentom regularnie przesyłamy nasz autorski newsletter.

 

Dziękujemy za zaufanie i serdecznie zapraszamy do korzystania z naszych funkcjonalności,

 

Szukaj na szukam!,

 

zespół Serwsirekrutacyjny.pl