Wyszukaj spośród 0 ogłoszeń o pracę

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Pracownik produkcji - min. 3300 brutto Michael Page

  • Łódź, łódzkie
    Łódź, łódzkie
  • 13-08-2021 , do końca 959 dni
  • Stanowisko: Nie podano
  • Region: łódzkie
  • Branża: Praca fizyczna
  • Kraj: Polska

Miejsce pracy:
Łódź, Teofilów, okolice ul. Aleksandrowskiej

Obowiązki:

  • obsługa maszyn i urządzeń zgodnie z instrukcją
  • dokonywanie pomiarów
  • czasami obróbka ręczna

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na produkcji (min. 3 miesiące)
  • zdolności manualne
  • rzetelność i precyzja
  • podstawowa umiejętność czytania rysunku technicznego
  • podstawowa umiejętność posługiwania się suwmiarką
  • gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym

Oferujemy:

  • Umowę o Pracę Tymczasową (możliwość przejęcia pracownika i zatrudnienia bezpośrednio w Firmie Klienta)
  • możliwość wzięcia udziału w bezpłatnych kursach podnoszących kwalifikacje
  • zatrudnienie na pełen etat w systemie 3-zmianiowym
  • atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa, 40% dodatek do zmiany nocnej)
  • niezbędne narzędzia pracy - nowoczesny park maszynowy
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • premia motywacyjna
  • premia roczna

POLEĆ OFERTĘ SWOIM ZNAJOMYM POSZUKUJĄCYM PRACY.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Numer referencyjny: MI/LK/LDZ/2021/06

Szukasz pracy jako Pracownik produkcji - min. 3300 brutto

Oferta pracy na stanowisku: Pracownik produkcji - min. 3300 brutto w miejscowości: Łódź jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Michael Page lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Pracownik produkcji - min. 3300 brutto Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pracownik produkcji - min. 3300 brutto, praca w Łódź dopasowana do Twoich wymagań.Michael Page praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.