Wyszukaj spośród 1347 ogłoszeń o pracę

Spawacz MAG Michael Page

  • Zawiercie, śląskie
    Zawiercie, śląskie
  • 14-08-2021 , do końca 46 dni
  • Stanowisko: Nie podano
  • Region: śląskie
  • Branża: Praca fizyczna
  • Kraj: Polska

Szukasz pracy, która będzie dla Ciebie ciekawym wyzwaniem?

Szukasz ciekawych doświadczeń zawodowych?
Czekamy właśnie na Ciebie!

Dla firmy produkcyjnej o profilu przemysłowym poszukujemy 3 osoby na stanowisko: Spawacz MAG

Obowiązki:

  • spawanie przy użyciu techniki MAG

Wymagania:

  • Uprawnienia spawalnicze MAG,
  • Doświadczenie min. 1 rok,
  • Samodzielność,
  • Dbałość o detale i dokładność,
  • Rzetelność,
  • Sumienność,
  • Pracowitość.

Nasz klient oferuje:

  • Zatrudnienie na pełny etat na podstawie umowy o pracę,
  • Zatrudnienie bezpośrednio przez firmę z ugruntowaną pozycją,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Pakiet benefitów pracowniczych,
  • Siedziba firmy na terenie woj.śląskiego.

Oferta dotyczy pracy stałej. Zatrudnienie bezpośrednio w firmie naszego Klienta.

Prowadzimy rekrutację on-line.

Informujemy, iż będziemy się kontaktować z wybranymi Kandydatami.

Numer referencyjny: MAG/05/2021/AM

Świetna lokalizacja

Szukasz pracy jako Spawacz MAG

Oferta pracy na stanowisku: Spawacz MAG w miejscowości: Zawiercie jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Michael Page lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Spawacz MAG Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Spawacz MAG, praca w Zawiercie dopasowana do Twoich wymagań.Michael Page praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy

Michael Page

Praca Spawacz MAG, Zawiercie Zawiercie

Oferta jest ważna jeszcze 46 dni

Praca w mieście

Warszawa 197
Waregem 77
Zobacz więcej