Wyszukaj spośród 4558 ogłoszeń o pracę

Pracownik produkcji katalogów ALBEDUM

  • Opole, opolskie
    Opole, opolskie
  • 24-08-2021 , do końca 35 dni
  • Stanowisko: Nie podano
  • Region: opolskie
  • Branża: Praca fizyczna
  • Kraj: Polska

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy pracownika do działu produkcji katalogów.

Zakres obowiązków:

  • cięcie i składanie próbek tkanin na potrzeby produkcji wzorników
  • praca z klejami
  • obsługa gilotyn

Wymagania:

  • dobra sprawność manualna
  • sumienność, chęć nauki i chęć do pracy

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • pracę w trybie jednozmianowym (od poniedziałku do piątku, 8.00-16.00)
  • przyjazną atmosferę

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Szukasz pracy jako Pracownik produkcji katalogów

Oferta pracy na stanowisku: Pracownik produkcji katalogów w miejscowości: Opole jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy ALBEDUM lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Pracownik produkcji katalogów Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pracownik produkcji katalogów, praca w Opole dopasowana do Twoich wymagań.ALBEDUM praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.