Wyszukaj spośród 4558 ogłoszeń o pracę

Magazynier/Sortowacz - godziny pracy: 18/18.30 - 2.30/3.00 - 23 brutto/h Michael Page

  • Ozorków, łódzkie
    Ozorków, łódzkie
  • 27-08-2021 , do końca 33 dni
  • Stanowisko: Nie podano
  • Region: łódzkie
  • Branża: Praca fizyczna
  • Kraj: Polska

Uwaga: zatrudnienie od zaraz

Oferujemy:

- zatrudnienie na umowę o pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej (gwarantowane 7h pracy lub więcej, od 22.00 - dodatek 20%)
- atrakcyjne wynagrodzenie (22/20 brutto)
- bezpłatny transport pracowniczy (przystanek: Łódź Manufaktura oraz Zgierz (McDonald), Ozorków (ul. Wyszyńskiego)

- miejsce pracy: okolice Strykowa

Planowane zatrudnienie: od zaraz

Zadania:

- sort paczek
- załadunek i rozładunek
- skanowanie przesyłek według procedur

Oczekujemy:

- umiejętności pracy w grupie
- umiejętności pracy pod presją czasu
- zaangażowania, odpowiedzialności, punktualności

POLEĆ OFERTĘ SWOIM ZNAJOMYM POSZUKUJĄCYM PRACY.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Numer referencyjny: MS/LK/LDZ/2021/06

Szukasz pracy jako Magazynier/Sortowacz - godziny pracy: 18/18.30 - 2.30/3.00 - 23 brutto/h

Oferta pracy na stanowisku: Magazynier/Sortowacz - godziny pracy: 18/18.30 - 2.30/3.00 - 23 brutto/h w miejscowości: Ozorków jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Michael Page lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Magazynier/Sortowacz - godziny pracy: 18/18.30 - 2.30/3.00 - 23 brutto/h Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Magazynier/Sortowacz - godziny pracy: 18/18.30 - 2.30/3.00 - 23 brutto/h, praca w Ozorków dopasowana do Twoich wymagań.Michael Page praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy

Michael Page

Praca Magazynier/Sortowacz - godziny pracy: 18/18.30 - 2.30/3.00 - 23 brutto/h, Ozorków Ozorków

Oferta jest ważna jeszcze 33 dni

Inne ogłoszenia pracodawcy

Operator Maszyn

Duchnice, Polska

Praca fizyczna 3300 brutto

Płochocin, mazowieckie

Praca w mieście

Warszawa 197
Waregem 77
Zobacz więcej