Wyszukaj spośród 0 ogłoszeń o pracę

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Samodzielny księgowy Podatki i Rachunkowość spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa

  • Warszawa, mazowieckie
  • 27-12-2021 , do końca 152 dni

Biuro księgowe poszukuje osoby na samodzielne stanowisko księgowe. Oferujemy ciekawą pracę przy obsłudze podmiotów gospodarczych ze zróżnicowanymi formami prowadzonej księgowości, z dużą samodzielnością oraz szerokim zakresem obowiązków. Jesteśmy zainteresowani kandydatami, posiadającymi doświadczenie w pracy w biurze księgowym. Proponujemy stałe zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy na umowę o pracę. Możliwe też inne formy zatrudnienia.

Czekamy na oferty od osób ze znajomością programów Raks SQL, Wapro Kaper, Wapro Gang, Płatnik.

Prosimy o przesłanie CV na adres mailowy: praca@ksiegowosc.biz


Elastyczne godziny pracy

Aplikując na powyższą ofertę pracy, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal szukampracy.pl (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000 oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)). Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że realizacja celu przetwarzania moich danych osobowych może wymagać udostępnienia ich innym podmiotom. Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że podanie przeze mnie danych osobowych w celu ich przetwarzania jest dobrowolne, przy czym ich niepodanie może uniemożliwić realizację celu przetwarzania. Oświadczam również, że przyjmuję do wiadomości, że mam prawo dostępu do treści moich danych osobowych, ich poprawiania oraz usuwania. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesie rekrutacyjnym i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy nie klikaj na przycisk „APLIKUJ".


Szukasz pracy jako Samodzielny księgowy

Oferta pracy na stanowisku: Samodzielny księgowy w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Podatki i Rachunkowość spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Samodzielny księgowy Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Samodzielny księgowy, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.Podatki i Rachunkowość spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace

Zieliński Paweł

praca@ksiegowosc.biz

22 542 59 60

Inne ogłoszenia pracodawcy

Praca w mieście

Zobacz więcej

Praca według stanowisk

Zobacz więcej

Praca w regionie

Zobacz więcej