Wyszukaj spośród 3228 ogłoszeń o pracę

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Senior Developer - możliwość pracy zdalnej

Data: 15-05-2019, do końca 426 dni
Lokalizacja: Poznań , wielkopolskie

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski.

Aktualnie, dla jednego z naszych Klientów, zajmującego się tworzeniem innowacyjnego oprogramowania, poszukujemy osoby na stanowisko Programisty.


Co oferujemy ?

Dołącz do naszego zespołu i dostosuj do siebie warunki w jakich chcesz pracować - zdecyduj, czy wolisz być zatrudniony w oparciu o umowę o pracę czy kontrakt.
Dajemy również możliwość pracy w komfortowym biurze lub pracy zdalnej w dowolnych godzinach.


Oferujemy konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i umiejętności, a także atrakcyjne premie za zaangażowanie w rozwój firmy.

Co będziesz robić ?

Twoim głównym zadaniem będzie tworzenie nowego oprogramowania, a także utrzymywanie już istniejącego dla firm z obszaru Contact Centre.

Co będziesz robić ?

Idealnym Kandydatem będzie osoba z bardzo dobrą znajomością języka C#.
 

Wymagamy również minimum dwuletniego doświadczenia na stanowiskach związanych z tworzeniem i utrzymywaniem oprogramowania oraz komunikatywnej znajomości języka angielskiego.


Elastyczne godziny pracy

Oferta jest ważna jeszcze 426 dni


Szukasz pracy jako Senior Developer - możliwość pracy zdalnej

Oferta pracy na stanowisku: Senior Developer - możliwość pracy zdalnej w miejscowości: Poznań jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Evie Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Senior Developer - możliwość pracy zdalnej Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Senior Developer - możliwość pracy zdalnej, praca w Poznań dopasowana do Twoich wymagań.Evie Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.