Wyszukaj spośród 23756 ogłoszeń o pracę

Lider zespołu programistów RoR

Data: 15-05-2019, do końca 98 dni
Lokalizacja: Warszawa , mazowieckie

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski.

Dla jednego z naszych Klientów poszukujemy osoby na stanowisko: Lider Zespołu Programistów RoR.

Oferujemy:
  • możliwość pracy w największych miastach w Polsce: Warszawa, Kraków, Gdańsk, Poznań, Wrocław;
  • do wyboru zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt;
  • Kartę Multisport oraz prywatną opiekę medyczną;
  • możliwość pracy w systemie częściowo zdalnym;
  • komputer (MacBook) oraz dodatkowe akcesoria;
  • co pół roku podwyższenie stawki wynagrodzenia.
Zakres obowiązków:
  • koordynacja pracy profesjonalnego zespołu programistów;
  • przeprowadzanie szkoleń dla nowych pracowników;
  • prowadzenie projektów typu startup dla Klientów z całego świata.
  • minimum 4 lata doświadczenia na stanowisku programisty Ruby on Ralis (RoR);
  • doświadczenia w zarządzaniu podległym zespołem;
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego (poziom C1).

Elastyczne godziny pracy

Oferta jest ważna jeszcze 98 dni

Szukasz pracy jako Lider zespołu programistów RoR

Oferta pracy na stanowisku: Lider zespołu programistów RoR w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Evie Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Lider zespołu programistów RoR Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Lider zespołu programistów RoR, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.Evie Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy

Evie Sp. z o.o.

Praca Lider zespołu programistów RoR, Warszawa

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace

Kamila Wiśniewska

k.wisniewska@ksservice.pl

504862677

KRAZ: 7254

Praca w mieście

Warszawa 1479
Wrocław 649
Kraków 582
Poznań 412
Łódź 331
Katowice 292
Zobacz więcej