Wyszukaj spośród 23756 ogłoszeń o pracę

KUCHARZ/POMOC KUCHENNA

Data: 22-05-2019, do końca 77 dni
Lokalizacja: Warszawa , mazowieckie

PILNIĘ ZATRUDNIĘ KUCHARZA/POMOC KUCHENNĄ

Z KSIĄŻECZKĄ SANEPIDU

ZGŁOSZENIA POD NUMEREM 662 456 425Świetna lokalizacja

Oferta jest ważna jeszcze 77 dni

Aplikując na powyższą ofertę pracy, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal szukampracy.pl (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000 oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)). Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że realizacja celu przetwarzania moich danych osobowych może wymagać udostępnienia ich innym podmiotom. Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że podanie przeze mnie danych osobowych w celu ich przetwarzania jest dobrowolne, przy czym ich niepodanie może uniemożliwić realizację celu przetwarzania. Oświadczam również, że przyjmuję do wiadomości, że mam prawo dostępu do treści moich danych osobowych, ich poprawiania oraz usuwania. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesie rekrutacyjnym i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy nie klikaj na przycisk „APLIKUJ".


Szukasz pracy jako KUCHARZ/POMOC KUCHENNA

Oferta pracy na stanowisku: KUCHARZ/POMOC KUCHENNA w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Przełom lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy KUCHARZ/POMOC KUCHENNA Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko KUCHARZ/POMOC KUCHENNA, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.Przełom praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy


Przełom


Praca KUCHARZ/POMOC KUCHENNA, Warszawa


Oferta jest ważna jeszcze 77 dni

Aplikuj teraz

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace

Aleksandra Orczykowska

aleksandra@przelomwodzywianiu.pl

530190519

Inne ogłoszenia pracodawcy

JavaScript Developer

Warszawa, mazowieckie


DevOps Engineer @ ASTEK Polska

Warszawa, mazowieckie


Praca w mieście

Warszawa 1479
Wrocław 649
Kraków 582
Poznań 412
Łódź 331
Katowice 292
Zobacz więcej