Wyszukaj spośród 1956 ogłoszeń o pracę

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Programista .NET/C#

Lokalizacja:
Data: 23-05-2019, do końca 170 dni

Derksen Polska Sp. z o.o. jest certyfikowaną Agencja Zatrudnienia i Doradztwa Personalnego (nr certyfikatu 4042). W związku z rozwojem nasz Klient poszukuje nowych osób do swojego zespołu.
Firma zajmuje się produkcją systemów oświetlenia awaryjnego - będziesz zajmować się tworzeniem i rozwojem oprogramowania do sterowania i komunikacji ww. systemów.

Opis stanowiska
  • projektowanie i rozwój oprogramowania w technologiach .NET
  • rozwój oprogramowania do komunikacji i sterowania wyrobami firmy
  • tworzenie narzędzi do wspomagania procesów testowania wyrobów na produkcji
Od Kandydatów oczekujemy
  • dobrej znajomości C# i platformy .NET oraz Visual Studio
  • min. 1 roku doświadczenia w pracy na stanowisku programisty
  • znajomość systemów Linux/Unix
  • znajomość min. jednego z języków: SQL, TSQL, PL/SQL oraz systemów bazodanowych MS SQL Server lub Oracel Database
  • mile widziane wykształcenie wyższe techniczne
  • mile widziane doświadczenie w zakresie komunikacji automatyki budynkowej MODBUS/BACNET/LON/KNX
  • umiejętności analitycznego myślenia oraz pracy zespołowej
  • ZATRUDNIENIE BEZPOŚREDNIO U NASZEGO KLIENTA
  • stabilną formę zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę lub B2B
  • wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności
  • pakiet socjalny, możliwość ubezpieczenia grupowego
  • możliwość rozwoju zawodowego, udział w ciekawych i pełnych wyzwań projektach
  • przyjazną atmosferę opartą na współpracy
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Wysokie wynagrodzenie
Dodatkowe Informacje

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesyłania swoich aplikacji.

Oferta jest ważna jeszcze 170 dni

Aplikując na powyższą ofertę pracy, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal szukampracy.pl (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000 oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)). Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że realizacja celu przetwarzania moich danych osobowych może wymagać udostępnienia ich innym podmiotom. Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że podanie przeze mnie danych osobowych w celu ich przetwarzania jest dobrowolne, przy czym ich niepodanie może uniemożliwić realizację celu przetwarzania. Oświadczam również, że przyjmuję do wiadomości, że mam prawo dostępu do treści moich danych osobowych, ich poprawiania oraz usuwania. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesie rekrutacyjnym i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy nie klikaj na przycisk „APLIKUJ".

Szukasz pracy jako Programista .NET/C#

Oferta pracy na stanowisku: Programista .NET/C# w miejscowości: jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Derksen Polska lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Programista .NET/C# Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Programista .NET/C# , praca w dopasowana do Twoich wymagań.Derksen Polska praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.