Wyszukaj spośród 3228 ogłoszeń o pracę

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Poszukiwany Kierownik Działu Tłoczni!

Lokalizacja: Warszawa , mazowieckie
Data: 29-05-2019, do końca 384 dni

Nasz zespół z pasją podejmuje wyzwania w poszukiwaniu pracowników z różnorodnych branż na stanowiska niższego, średniego oraz wyższego szczebla. Wspieramy nie tylko firmy w pozyskaniu najlepszych specjalistów, ale także przeprowadzamy naszych Kandydatów przez wszystkie etapy procesu rekrutacyjnego od złożenia aplikacji po ostateczną decyzję potencjalnego Pracodawcy.

Tym razem jeden z naszych Klientów znalazł się w potrzebie zatrudnienia członka kadry zarządzającej produkcją części tłoczonych. W związku z tym poniżej prezentujemy ofertę pracy dostępną w jednym z warszawskich przedsiębiorstw.


Oczekiwania:

Oferta skierowana do osób, które posiadają zarówno doświadczenie zawodowe na stanowisku kierowniczym, jak i praktyczną wiedzę z obszaru projektowania tłoczników.

 

Dodatkowo od Kandydatów oczekuje się znajomości programu SolidEdge i komunikatywnej znajomości j. angielskiego, a także umiejętności czytania rysunku technicznego oraz kosztorysowania.

 

Znajomość programu PampStamp będzie dodatkowym atutem.

Oferta:

Jeśli spełniasz powyższe wymagania konieczne, masz szansę znaleźć zatrudnienie u globalnego dostawcy części tłoczonych, działającego na rynku już od 50 lat! 

Ponadto możesz zyskać wynagrodzenie nawet w wysokości 10 tys. zł miesięcznie + co kwartał atrakcyjne premie, a także korzyści płynące z funduszu socjalnego.

A jeśli dbasz o zdrowie i kondycję firma zapewni Ci pakiet sportowy oraz dostęp do prywatnej opieki medycznej.

Oferta:
  • sprawowanie pieczy nad realizacją projektów,
  • organizowanie i koordynowanie pracy zespołu Działu Tłoczni,
  • przygotowywanie oraz opracowywanie dokumentacji technicznej i kosztorysów,
  • wdrażanie oprzyrządowania do produkcji.

Wysokie wynagrodzenie
Dodatkowe Informacje

Jeśli czujesz potrzebę zmiany środowiska zawodowego i wiesz, że sprawdzisz się na powyższym stanowisku, aplikuj i daj sobie szansę na rozwój swojej kariery!

Oferta jest ważna jeszcze 384 dni


Szukasz pracy jako Poszukiwany Kierownik Działu Tłoczni!

Oferta pracy na stanowisku: Poszukiwany Kierownik Działu Tłoczni! w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Evie Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Poszukiwany Kierownik Działu Tłoczni! Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Poszukiwany Kierownik Działu Tłoczni!, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.Evie Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.