Wyszukaj spośród 0 ogłoszeń o pracę

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Brygadzista/ Majster

Lokalizacja: Hamburg , Niemcy
Data: 04-06-2019, do końca 1731 dni

Agencja Zatrudnienia Derksen Polska Sp. z o. o (numer certyfikatu 4042), dla swojego Klienta polskiej firmy z Gdańska poszukuje osób do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Niemcy, Hamburg

Obowiązki:
  • organizacja i koordynowanie pracy podległych pracowników
  • zarządzanie zespołem pracowników
  • przestrzeganie harmonogramu robót, terminowość
  • nadzór nad jakością wykonanych robót
Wymagania
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • umiejętność czytania rysunku technicznego i dokumentacji technicznej
  • znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym
  • jazdy kat. B
  • rzetelność, uczciwość, umiejętność organizacji pracy brygady
Oferujemy
  • stawka 17€ netto + niemieckie świadczenia socjalne
  • 45-50 godzin na tydzień
  • zatrudnienie na umowie o pracę
  • kontrakt na okres 12 miesięcy
  • darmowe zakwaterowanie i dojazdy do pracy
  • zwrot kosztów dojazdu do Hamburga

Wysokie wynagrodzenie
Dodatkowe Informacje

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres p.rzepka@derksen-polska.pl lub o kontakt +48 517 491 707.

Oferta jest ważna jeszcze 1731 dni

Aplikując na powyższą ofertę pracy, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal szukampracy.pl (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000 oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)). Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że realizacja celu przetwarzania moich danych osobowych może wymagać udostępnienia ich innym podmiotom. Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że podanie przeze mnie danych osobowych w celu ich przetwarzania jest dobrowolne, przy czym ich niepodanie może uniemożliwić realizację celu przetwarzania. Oświadczam również, że przyjmuję do wiadomości, że mam prawo dostępu do treści moich danych osobowych, ich poprawiania oraz usuwania. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesie rekrutacyjnym i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy nie klikaj na przycisk „APLIKUJ".

Szukasz pracy jako Brygadzista/ Majster

Oferta pracy na stanowisku: Brygadzista/ Majster w miejscowości: Hamburg jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Derksen Polska lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Brygadzista/ Majster Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Brygadzista/ Majster, praca w Hamburg dopasowana do Twoich wymagań.Derksen Polska praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace

Paulina Rzepka

p.rzepka@derksen-polska.pl

517491707

Inne ogłoszenia pracodawcy

Praca w mieście

Zobacz więcej

Praca według stanowisk

Praca w regionie