Wyszukaj spośród 1956 ogłoszeń o pracę

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

TECHNIK DENTYSTYCZNY

Data: 10-06-2019, do końca 166 dni
Lokalizacja: Poznań , wielkopolskie

Pracownia protetyczna zatrudni technika dentystycznego do wykonywania modeli gipsowych, modelowania i obrabiania struktur metalowych.

Bardzo proszę o kontakt osoby z Poznania pod nr tel 607623851 lub wysylanie CV na adres agata.witczak@poczta.onet.pl


Oferta jest ważna jeszcze 166 dni

Aplikując na powyższą ofertę pracy, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal szukampracy.pl (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000 oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)). Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że realizacja celu przetwarzania moich danych osobowych może wymagać udostępnienia ich innym podmiotom. Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że podanie przeze mnie danych osobowych w celu ich przetwarzania jest dobrowolne, przy czym ich niepodanie może uniemożliwić realizację celu przetwarzania. Oświadczam również, że przyjmuję do wiadomości, że mam prawo dostępu do treści moich danych osobowych, ich poprawiania oraz usuwania. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesie rekrutacyjnym i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy nie klikaj na przycisk „APLIKUJ".


Szukasz pracy jako TECHNIK DENTYSTYCZNY

Oferta pracy na stanowisku: TECHNIK DENTYSTYCZNY w miejscowości: Poznań jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Pracownia protetyczna Denticulus Agata Witczak lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy TECHNIK DENTYSTYCZNY Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko TECHNIK DENTYSTYCZNY, praca w Poznań dopasowana do Twoich wymagań.Pracownia protetyczna Denticulus Agata Witczak praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.