Wyszukaj spośród 0 ogłoszeń o pracę

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

pomocnik ustawiacza wtryskarek- BEZPOŚREDNIO

Data: 13-06-2019, do końca 1721 dni
Lokalizacja: Łódź , łódzkie

ob Impulse to agencja zatrudnienia działająca na polskim rynku od 2006 roku

(nr wpisu do rejestru: 3000). Dzięki nam podejmiesz pracę tymczasową lub znajdziesz stałe zatrudnienie. Za naszym pośrednictwem miesięcznie pracuje kilka tysięcy osób w całej Polsce. Prowadzimy procesy rekrutacyjne na stanowiska wszystkich szczebli, również w ramach projektu TAKpełnosprawni promującego zatrudnianie i integrację osób z niepełnosprawnością

Dla Klienta, firmy z branży tworzyw sztucznych produkującego podzespoły do sprzętów AGD, prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Pomocnik ustawiacza wtryskarek

Nr ref.: PUW/Lodz_Tomaszowska1/062019/EK

Zadania:
  • Przygotowanie materiałów, maszyn i narzędzi zgodnie z planem produkcyjnym
  • Montaż form wtryskowych na maszyny
  • Zapewnienie optymalnych parametrów technologicznych maszyn podczas produkcji przy uwzględnieniu norm jakości
  • Nadzór nad prawidłowym działaniem form i maszyn wtryskowych
  • Naprawy maszyn oraz narzędzi
  • Prowadzenie dokumentacji produkcyjnej
Wymagania:
  • Wykształcenie zasadnicze zawodowe lub średnie techniczne o profilu: mechanik, mechatronik, elektromechanik, przetwórstwo tworzyw sztucznych lub pokrewne
  • Doświadczenie w firmie produkcyjnej przy obsłudze wtryskarek (minimum rok)
  • Wiedza teoretyczna i praktyczna z zakresu obróbki tworzyw sztucznych
  • Uprawnienia na wózki widłowe, suwnice bądź SEP
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dokładność i sumienność
  • Szybkości w działaniu
  • Umiejętności czytania rysunków technicznych
  • Praktycznej znajomości zagadnień elektroniki, mechaniki, pneumatyki i mechatroniki
Wymagania:
  • Zatrudnienie bezpośrednio u Klienta
  • Umowa o pracę na pełen etat
  • Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy
  • Stabilne zatrudnienie
  • Pakiet benefitów
  • Pracę w przyjaznym zespole
  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia

Oferta jest ważna jeszcze 1721 dni

Prosimy o zamieszczenie na dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do prawidłowej realizacji procesów rekrutacji zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dn. 29.08.1979 (Dz.U. nr 133, poz. 883).

Szukasz pracy jako pomocnik ustawiacza wtryskarek- BEZPOŚREDNIO

Oferta pracy na stanowisku: pomocnik ustawiacza wtryskarek- BEZPOŚREDNIO w miejscowości: Łódź jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Job Impulse Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy pomocnik ustawiacza wtryskarek- BEZPOŚREDNIO Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko pomocnik ustawiacza wtryskarek- BEZPOŚREDNIO, praca w Łódź dopasowana do Twoich wymagań.Job Impulse Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.