Wyszukaj spośród 23915 ogłoszeń o pracę

.Net Developer C#

Data: 14-06-2019, do końca 65 dni
Lokalizacja: Mikołów , śląskie

Junior C# Developer

Projekt dotyczy rozwoju zaawansowanego systemu ERP do wsparcia branży automotive i produkcyjnej.


Wymagania
  • dobra znajomość C#
  • własne projekty
  • super jeśli znasz:
  • prostgreSQL, Git, Jira, WPF, WinForms
Oferujemy
  • miejsce pracy: Mikołów
  • dowolna umowa/ ok. 4000 zł brutto podstawy UoP
  • elastyczne godziny pracy, płaska struktura, dedykowane szkolenia, realny wpływ na dobór technologii

Oferta jest ważna jeszcze 65 dni

Aplikując na powyższą ofertę pracy, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal szukampracy.pl (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000 oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)). Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że realizacja celu przetwarzania moich danych osobowych może wymagać udostępnienia ich innym podmiotom. Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że podanie przeze mnie danych osobowych w celu ich przetwarzania jest dobrowolne, przy czym ich niepodanie może uniemożliwić realizację celu przetwarzania. Oświadczam również, że przyjmuję do wiadomości, że mam prawo dostępu do treści moich danych osobowych, ich poprawiania oraz usuwania. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesie rekrutacyjnym i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy nie klikaj na przycisk „APLIKUJ".


Szukasz pracy jako .Net Developer C#

Oferta pracy na stanowisku: .Net Developer C# w miejscowości: Mikołów jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy PRO Solution Sp. z o. o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy .Net Developer C# Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko .Net Developer C#, praca w Mikołów dopasowana do Twoich wymagań.PRO Solution Sp. z o. o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy


PRO Solution Sp. z o. o.


Praca .Net Developer C#, Mikołów


.

Oferta jest ważna jeszcze 65 dni

Aplikuj teraz

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace

Bartek Kormaniak

bartek.k@talentselect.pl

720 700 440

KRAZ: 12614

Inne ogłoszenia pracodawcy

Scrum Master działu R&D

Gliwice, śląskie


Tester oprogramowania

Częstochowa, śląskie


Elektryk utrzymania ruchu

Knurów, śląskie


Praca w mieście

Warszawa 1491
Wrocław 651
Kraków 582
Poznań 415
Łódź 331
Katowice 295
Zobacz więcej