Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Operator Maszyn Produkcyjnych / Ustawiacz

Data: 14-06-2019, do końca 1720 dni
Lokalizacja: Warszawa , mazowieckie

Imar Service Group (nr rej. agencji zatrudnienia: 114) - od 1997 roku specjalizujemy się w usługach pracy tymczasowej, rekrutacji stałej, outsourcingu oraz payrollu. W naszej codziennej pracy stawiamy na otwartą komunikację, profesjonalną obsługę Klientów i Kandydatów oraz doradzanie najlepszych rozwiązań dopasowanych do potrzeb naszych kontrahentów.

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, poszukujemy Kandydatów zainteresowanych objęciem stanowiska: Operator Maszyn Produkcyjnych / Ustawiacz

Zakres obowiązków:
  • Zapewnienie bezpiecznej pracy linii poprzez usuwanie lub zgłaszanie do usunięcia wszelkich nieprawidłowości pracy maszyny mających wpływ na bezpieczeństwo,
  • Wykonywanie prostych czynności naprawczych,
  • Ustawianie / regulowanie parametrów pracy linii zgodnie z kartą ustawień,
  • Zapewnienie ciągłości produkcji poprzez okresowe przeglądy, remonty i konserwację maszyn,
  • Wykonywanie przezbrojeń (wymiana części formatowych, zmienianie parametrów / programów / ustawień pracy linii),
  • Udział w ciągłym doskonaleniu procesów i obszaru produkcji.
Oczekiwania:
  • Wykształcenie techniczne,
  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w branży produkcyjnej,
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej (schematy techniczne),
  • Umiejętność samodzielnego diagnozowania usterek oraz określania przyczyn awarii maszyn i urządzeń,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Odpowiedzialność, dokładność i precyzja w wykonywaniu czynności,
  • Mile widziane uprawniania do obsługi wózków widłowych,
  • Aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych,
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym (Poniedziałek - Piątek).
  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
  • Pracę w międzynarodowym środowisku i firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia/ umiejętności,
  • Bogaty pakiet socjalny,
  • Pracę od poniedziałku do piątku.

Szukasz pracy jako Operator Maszyn Produkcyjnych / Ustawiacz

Oferta pracy na stanowisku: Operator Maszyn Produkcyjnych / Ustawiacz w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Imar Service Group lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Operator Maszyn Produkcyjnych / Ustawiacz Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Operator Maszyn Produkcyjnych / Ustawiacz, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.Imar Service Group praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.