Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Specjalista ds. Instalacji i Serwisu Maszyn Przemysłowych (nr ref.: 10148)

Lokalizacja: Wrocław , dolnośląskie
Data: 15-06-2019, do końca 1691 dni

Opis stanowiska
  • Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
  • instalację bądź współuczestnictwo w instalacjach maszyn przemysłowych dostarczanych odbiorcom krajowym i zagranicznym
  • sprawowanie opieki serwisowej nad sprzedanymi urządzeniami
  • doradztwo w zakresie doboru i eksploatacji urządzeń
  • utrzymywanie kontaktów handlowo
  • serwisowych z grupą pozyskanych klientów
Wymagania
  • doświadczenia w instalacji maszyn i/lub urządzeń przemysłowych (minimum 1 rok)
  • doświadczenia w przeprowadzaniu prac serwisowych na liniach produkcyjnych
  • wyższego wykształcenia o profilu technicznym
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego, poziom minimum B2
  • biegłości w posługiwaniu się pakietem oprogramowania MS Office (mile widziana również znajomość programów klasy AutoCAD)
  • posiadania prawa jazdy kategorii B
  • gotowości do częstych podróży służbowych
  • umiejętności pracy pod presją czasu
  • dobrej organizacji pracy własnej (dokładności i systematyczności)
Oferujemy
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz bogaty pakiet socjalny
  • możliwość pracy w niewielkim, dynamicznym zespole
  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez uczestnictwo w szkoleniach organizowanych przez partnerów zagranicznych

Szukasz pracy jako Specjalista ds. Instalacji i Serwisu Maszyn Przemysłowych (nr ref.: 10148)

Oferta pracy na stanowisku: Specjalista ds. Instalacji i Serwisu Maszyn Przemysłowych (nr ref.: 10148) w miejscowości: Wrocław jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy BDI lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Specjalista ds. Instalacji i Serwisu Maszyn Przemysłowych (nr ref.: 10148) Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Specjalista ds. Instalacji i Serwisu Maszyn Przemysłowych (nr ref.: 10148), praca w Wrocław dopasowana do Twoich wymagań.BDI praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.