Wyszukaj spośród 0 ogłoszeń o pracę

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Operator Produkcji

Data: 15-06-2019, do końca 1720 dni
Lokalizacja: Roeselare , Belgia

Let's Work jest belgijską agencją pracy, która pomoże ci w znalezieniu zatrudnienia. Oferujemy belgijskie umowy o pracę z pełnym ubezpieczeniem.
Poszukujemy pracowników dla dużego producenta makaronu na terenie Roeselare (Belgia) na stanowisko operatora produkcji.

Zadania:
  • wprowadzanie parametrów procesu produkcyjnego
  • nadzorowanie produkcji na każdym etapie
  • dbanie o czystość (mycie i wymiana matryc)
Wymagania:
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • dobra znajomość języka angielskiego lub francuskiego
  • motywacja do pracy
Wymagania:
  • belgijska umowa o pracę z pełnym ubezpieczeniem
  • stawka 13.98 brutto za godzinę+premie zmianowe+bony żywnościowe
  • zakwaterowanie (płatne tygodniowo)
  • stabilna praca i solidne szkolenie

Oferta jest ważna jeszcze 1720 dni

Prosimy o zamieszczenie na dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do prawidłowej realizacji procesów rekrutacji zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dn. 29.08.1979 (Dz.U. nr 133, poz. 883).

Szukasz pracy jako Operator Produkcji

Oferta pracy na stanowisku: Operator Produkcji w miejscowości: Roeselare jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Let's Work Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Operator Produkcji Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Operator Produkcji, praca w Roeselare dopasowana do Twoich wymagań.Let's Work Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Inne ogłoszenia pracodawcy

Praca w mieście

Zobacz więcej

Praca według stanowisk

Praca w regionie