Wyszukaj spośród 3254 ogłoszeń o pracę

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

MAGAZYNIER

Data: 15-06-2019, do końca 380 dni
Lokalizacja: Baniocha , mazowieckie

Producent profili budowlanych z PCV zatrudni osobę na stanowisko MAGAZYNIERA


Opis stanowiska
  • realizacja rozładunków oraz załadunków towaru,
  • odpowiednie przygotowanie towaru przeznaczonego na wydanie,
  • dostarczanie na halę produkcyjną potrzebnych surowców,
  • obsługa wózka widłowego,
  • utrzymanie porządku na magazynie
Wymagania
  • samodzielności w działaniu i dobrej organizacji pracy własnej.
  • zaangażowania w wykonywaną pracę.
  • doświadczenie na stanowisku magazyniera.
  • dwuzmianowy system pracy.
Oferujemy

Oferujemy stałą pracę na pełny etat

Oferta jest ważna jeszcze 380 dni

Aplikując na powyższą ofertę pracy, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal szukampracy.pl (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000 oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)). Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że realizacja celu przetwarzania moich danych osobowych może wymagać udostępnienia ich innym podmiotom. Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że podanie przeze mnie danych osobowych w celu ich przetwarzania jest dobrowolne, przy czym ich niepodanie może uniemożliwić realizację celu przetwarzania. Oświadczam również, że przyjmuję do wiadomości, że mam prawo dostępu do treści moich danych osobowych, ich poprawiania oraz usuwania. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesie rekrutacyjnym i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy nie klikaj na przycisk „APLIKUJ".


Szukasz pracy jako MAGAZYNIER

Oferta pracy na stanowisku: MAGAZYNIER w miejscowości: Baniocha jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy OFITEX Katarzyna Fedorowicz lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy MAGAZYNIER Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko MAGAZYNIER, praca w Baniocha dopasowana do Twoich wymagań.OFITEX Katarzyna Fedorowicz praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.