Wyszukaj spośród 1109 ogłoszeń o pracę

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Pracownik produkcji

Data: 18-06-2019, do końca 360 dni
Lokalizacja: Amsterdam , Holandia
Amsterdam , Holandia

Sender International jest międzynarodową agencją pośrednictwa pracy z dziesięcioletnim doświadczeniem. Przeprowadzamy rekrutację pracowników dla zagranicznych agencji pracy znajdujących się w obrębie Unii Europejskiej.


Wybrane oferty pracy
  • Sortowanie cebulek kwiatowych
  • Praca przy kwiatach (ścinanie, wiązanie)
  • Pakowanie mięsa
  • Wykrawanie mięsa
  • Praca magazynowa
Wymagania

Mile widziana znajomość języka angielskiego, prawo jazdy kat.B.

Przy pracy związanej z kwiatami mile widziane panie.

Przy wykrawaniu mięsa mile widziane doświadczenie.

Oferujemy

Zakwaterowanie, dojazdy z domu do pracy i z powrotem, ubezpieczenie, kontrakt holenderski.

Oferta jest ważna jeszcze 360 dni

Aplikując na powyższą ofertę pracy, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal szukampracy.pl (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000 oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)). Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że realizacja celu przetwarzania moich danych osobowych może wymagać udostępnienia ich innym podmiotom. Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że podanie przeze mnie danych osobowych w celu ich przetwarzania jest dobrowolne, przy czym ich niepodanie może uniemożliwić realizację celu przetwarzania. Oświadczam również, że przyjmuję do wiadomości, że mam prawo dostępu do treści moich danych osobowych, ich poprawiania oraz usuwania. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesie rekrutacyjnym i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy nie klikaj na przycisk „APLIKUJ".


Szukasz pracy jako Pracownik produkcji

Oferta pracy na stanowisku: Pracownik produkcji w miejscowości: Amsterdam jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Sender International Jakub Kuźmicki lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Pracownik produkcji Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pracownik produkcji, praca w Amsterdam dopasowana do Twoich wymagań.Sender International Jakub Kuźmicki praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.