Wyszukaj spośród 2580 ogłoszeń o pracę

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Pedagog/ Psycholog

Data: 21-06-2019, do końca 187 dni
Lokalizacja: Łódź , łódzkie

Centrum Psychologiczno - Pedagogiczne Futurum specjalizuje się w diagnozie i terapii dzieci ze spektrum zaburzeń autystycznych.


Opis stanowiska

Osoba na tym stanowisku prowadzi terapię indywidualną i grupową dzieci ze spektrum zaburzeń autystycznych.

Wymagania
  • ukończone studia wyższe o profilu kierunkowym
  • znajomości zagadnień związanych z terapią dzieci z zaburzeniami rozwoju
  • bardzo dobrej komunikatywności
  • umiejętności pracy w zespole
Oferujemy
  • pracę od zaraz w pełnym wymiarze godzin
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • stabilne zatrudnienie w przyjaznej atmosferze
  • możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych

Elastyczne godziny pracy

Oferta jest ważna jeszcze 187 dni

Aplikując na powyższą ofertę pracy, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal szukampracy.pl (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000 oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)). Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że realizacja celu przetwarzania moich danych osobowych może wymagać udostępnienia ich innym podmiotom. Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że podanie przeze mnie danych osobowych w celu ich przetwarzania jest dobrowolne, przy czym ich niepodanie może uniemożliwić realizację celu przetwarzania. Oświadczam również, że przyjmuję do wiadomości, że mam prawo dostępu do treści moich danych osobowych, ich poprawiania oraz usuwania. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesie rekrutacyjnym i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy nie klikaj na przycisk „APLIKUJ".


Szukasz pracy jako Pedagog/ Psycholog

Oferta pracy na stanowisku: Pedagog/ Psycholog w miejscowości: Łódź jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Centrum Psychologiczno - Pedagogiczne Futurum lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Pedagog/ Psycholog Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pedagog/ Psycholog, praca w Łódź dopasowana do Twoich wymagań.Centrum Psychologiczno - Pedagogiczne Futurum praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.