Wyszukaj spośród 2580 ogłoszeń o pracę

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Kurier (m/w/d) - stała praca - Berlin - Start 1.07 !!

Data: 25-06-2019, do końca 182 dni
Lokalizacja: Berlin, Niemcy , Polska

SEDULUS Sp. z o.o. (KRAZ 12563) oferuje innowacyjną, ciekawą i pełną wyzwań pracę. Gwarantujemy kandydatom atrakcyjne wynagrodzenie i możliwość rozwoju. Współpracujemy tylko i wyłącznie z wybranymi pracodawcami w Niemczech, którzy dbają o warunki bytowania pracowników, a dodatkowo pomagają w dopełnieniu wszelkich formalności związanych z pracą m.in. zameldowanie, urząd skarbowy, zakładanie konta bankowego i ubezpieczenia zdrowotnego.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji pod poniższymi numerami telefonów: 660362547


Oferta jest ważna jeszcze 182 dni

Prosimy o zamieszczenie na dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do prawidłowej realizacji procesów rekrutacji zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dn. 29.08.1979 (Dz.U. nr 133, poz. 883).


Szukasz pracy jako Kurier (m/w/d) - stała praca - Berlin - Start 1.07 !!

Oferta pracy na stanowisku: Kurier (m/w/d) - stała praca - Berlin - Start 1.07 !! w miejscowości: Berlin, Niemcy jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Sedulus Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Kurier (m/w/d) - stała praca - Berlin - Start 1.07 !! Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Kurier (m/w/d) - stała praca - Berlin - Start 1.07 !!, praca w Berlin, Niemcy dopasowana do Twoich wymagań.Sedulus Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.