Wyszukaj spośród 2674 ogłoszeń o pracę

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Developer aplikacji mobilnych Xamarin

Data: 09-07-2019, do końca 196 dni
Lokalizacja: Knurów , śląskie

Developer Aplikacji mobilnych Xamarin

Aplikacja na Androida i IOS


Opis stanowiska
 • stworzenie nowego modułu aplikacji dla sieci warsztatów, zarządzane przez centrum mobilności floty samochodów
 • kreatywne tworzenie aplikacji, oprogramowanie,
 • wspólne ustalanie zakresu działań-realny wpływ na kształtowanie się projektu
 • prace projektowe
 • chęć znalezienia lepszych rozwiązań technologicznych
Wymagania
 • .net ,c#, xamarin, web api w .net core
 • dodatkowo znajomość azure, umiejętność zarządzania kodem, git, jira
Oferujemy
 • wynagrodzenie: 5000 - 10 000 zł brutto

 

 • elastyczny czas pracy
 • podstawa plus premia uznaniowa, dowolna umowa
 • częściowa praca zdalna wchodzi w grę

 


Elastyczne godziny pracy

Oferta jest ważna jeszcze 196 dni

Aplikując na powyższą ofertę pracy, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal szukampracy.pl (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000 oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)). Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że realizacja celu przetwarzania moich danych osobowych może wymagać udostępnienia ich innym podmiotom. Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że podanie przeze mnie danych osobowych w celu ich przetwarzania jest dobrowolne, przy czym ich niepodanie może uniemożliwić realizację celu przetwarzania. Oświadczam również, że przyjmuję do wiadomości, że mam prawo dostępu do treści moich danych osobowych, ich poprawiania oraz usuwania. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesie rekrutacyjnym i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy nie klikaj na przycisk „APLIKUJ".


Szukasz pracy jako Developer aplikacji mobilnych Xamarin

Oferta pracy na stanowisku: Developer aplikacji mobilnych Xamarin w miejscowości: Knurów jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy PRO Solution Sp. z o. o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Developer aplikacji mobilnych Xamarin Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Developer aplikacji mobilnych Xamarin, praca w Knurów dopasowana do Twoich wymagań.PRO Solution Sp. z o. o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.