Wyszukaj spośród 23756 ogłoszeń o pracę

pracownik fizyczny

Data: 11-07-2019, do końca 28 dni
Lokalizacja: Warszawa , mazowieckie

ZUP Marek Radosz na rynku od 1988 roku. Zajmujemy sie renowacją podłóg wykonanych z kamienia naturalnego, linoleum, praniem wykładzin i dywanów.

Siedziba firmy Warszawa ul. Bukowiecka 92 ale prace wykonywane są głównie u klienta.


Opis stanowiska

Potrzebny jest pracownik do wykonywania prac pomocniczych takich jak przestawianie mebli, transport sprzętu, sprzatanie. Prace wykonywane są także w godzinach nocnych 22-6

Wymagania

Pracownik sprawny fizycznie

Oferujemy

Stawka 18 zł/godz netto plus premia płatne tygodniowo lub zgodnie z ustaleniami.

Dodatkowe informacje

Prace można zacząć od zaraz. Okres zatrudnienia do uzgodnienia.

Oferta jest ważna jeszcze 28 dni

Aplikując na powyższą ofertę pracy, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal szukampracy.pl (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000 oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)). Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że realizacja celu przetwarzania moich danych osobowych może wymagać udostępnienia ich innym podmiotom. Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że podanie przeze mnie danych osobowych w celu ich przetwarzania jest dobrowolne, przy czym ich niepodanie może uniemożliwić realizację celu przetwarzania. Oświadczam również, że przyjmuję do wiadomości, że mam prawo dostępu do treści moich danych osobowych, ich poprawiania oraz usuwania. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesie rekrutacyjnym i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy nie klikaj na przycisk „APLIKUJ".


Szukasz pracy jako pracownik fizyczny

Oferta pracy na stanowisku: pracownik fizyczny w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Zakład Usług Porządkowych Marek Radosz lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy pracownik fizyczny Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko pracownik fizyczny, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.Zakład Usług Porządkowych Marek Radosz praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy


Zakład Usług Porządkowych Marek Radosz


Praca pracownik fizyczny, Warszawa


Oferta jest ważna jeszcze 28 dni

Aplikuj teraz

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace

Marek Radosz

marekradosz@wp.pl

602158464

Inne ogłoszenia pracodawcy

Senior Frontend Developer (IoT)

Szczecin, zachodniopomorskie


Junior UI/UX Designer

Warszawa, mazowieckie


Java Developer Regular/Senior

Szczecin, zachodniopomorskie


Senior iOS Developer

Szczecin, zachodniopomorskie


Praca w mieście

Warszawa 1479
Wrocław 649
Kraków 582
Poznań 412
Łódź 331
Katowice 292
Zobacz więcej