Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Cieśla szalunkowy Alpy - 2100-2300 euro netto (z nadgodzinami)

Data: 13-07-2019, do końca 1692 dni
Lokalizacja: okolice Annecy, Alpy , Polska
okolice Annecy, Alpy , Polska

Agencja pracy tymczasowej PowerJobs Sp. z o.o. działa na rynku polskim i zagranicznym od 2006 roku. Z powodzeniem realizujemy projekty rekrutacyjne w branżach produkcyjnej, budowlanej i logistycznej. Aktualnie dla pracodawcy francuskiego poszukujemy osób na stanowisko: Cieśla szalunkowy

Zakres obowiązków:
  • praca na budowie
  • wykonywanie ścian, stropów, schodów, słupów itp. za pomocą systemów szalunkowych
  • praca na systemach szalunkowych: PERI, DOKA, SATECO
Wymagania:
  • udokumentowane doświadczenie pracy jako cieśla
  • doświadczenie na szalunkach systemowych: SATECO, PERI,DOKA
Wymagania:
  • umowę o pracę na pełen etat
  • stabilne zatrudnienie na cały rok 2019 i 2020
  • szacunkowe wynagrodzenie z nadgodzinami ok. 2100 - 2300 euro netto/miesiąc
  • wynagrodzenie 1850 euro netto za 152 h- stawka godzinowa 12,17 euro netto
  • możliwość wyrobienia nadgodzin
  • darmowe zakwaterowanie
  • odprowadzone składki do ZUSu od średniej krajowej
  • opiekę polskiego koordynatora przez cały czas trwania projektu
  • pomoc przy organizacji wyjazdu do Francji
  • dodatek dla osoby z j. francuskim do 100 euro netto/miesiąc
  • zwrot za przejazd Polska-Francja po przepracowanych dwóch miesiącach w kwocie 50 euro
  • program rekomendacyjny - 100 euro/netto - za polecenie pracownika
  • zwrot za badania lekarskie
  • zapewniamy odzież roboczą

Szukasz pracy jako Cieśla szalunkowy Alpy - 2100-2300 euro netto (z nadgodzinami)

Oferta pracy na stanowisku: Cieśla szalunkowy Alpy - 2100-2300 euro netto (z nadgodzinami) w miejscowości: okolice Annecy, Alpy jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy PowerJobs Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Cieśla szalunkowy Alpy - 2100-2300 euro netto (z nadgodzinami) Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Cieśla szalunkowy Alpy - 2100-2300 euro netto (z nadgodzinami), praca w okolice Annecy, Alpy dopasowana do Twoich wymagań.PowerJobs Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.