Wyszukaj spośród 1956 ogłoszeń o pracę

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

PRACOWNIK SERWISU SPRZĄTAJĄCEGO - 2 300 zł netto

Lokalizacja: Warszawa , mazowieckie
Data: 17-07-2019, do końca 130 dni

GRUPA PROFES CLEAN

Jesteśmy stabilną firmą z 12-letnim stażem na rynku.

Nasz Dział Rekrutacji pracuje od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17.


Oferujemy
  1. Umowę na cały etat,pełne ubezpieczenie, ZUS.
  2. 2300 złna rękę na początek, możliwość realizacji dodatkowo płatnych zadań
  3. Stałe godziny pracy, dogodny wybór miejsca pracy.
  4. Stałe, pewne i terminowe wynagrodzenia.
  5. Atrakcyjne systemy premiowe i motywacyjne.
  6. Firmową, odzież roboczą.
  7. Firmowy profesjonalny sprzęt i chemię.
  8. Pracę w dobrej atmosferze, bez napięć.
Dodatkowe Informacje

MOŻESZ ZACZĄĆ OD ZARAZ – ZAPRASZAMY!

Miejsce pracy: WARSZAWA – BEMOWO, BIAŁOŁĘKA, ZĄBKI, OŻARÓW MAZOWIECKI

NIE CZEKAJ, DZWOŃ LUB WYŚLIJ SMS ODDZWONIMY: +48 608 656 066

Oferta jest ważna jeszcze 130 dni

Aplikując na powyższą ofertę pracy, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal szukampracy.pl (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000 oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)). Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że realizacja celu przetwarzania moich danych osobowych może wymagać udostępnienia ich innym podmiotom. Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że podanie przeze mnie danych osobowych w celu ich przetwarzania jest dobrowolne, przy czym ich niepodanie może uniemożliwić realizację celu przetwarzania. Oświadczam również, że przyjmuję do wiadomości, że mam prawo dostępu do treści moich danych osobowych, ich poprawiania oraz usuwania. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesie rekrutacyjnym i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy nie klikaj na przycisk „APLIKUJ".


Szukasz pracy jako PRACOWNIK SERWISU SPRZĄTAJĄCEGO - 2 300 zł netto

Oferta pracy na stanowisku: PRACOWNIK SERWISU SPRZĄTAJĄCEGO - 2 300 zł netto w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy SELENE GROUP SP. Z O.O. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy PRACOWNIK SERWISU SPRZĄTAJĄCEGO - 2 300 zł netto Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko PRACOWNIK SERWISU SPRZĄTAJĄCEGO - 2 300 zł netto, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.SELENE GROUP SP. Z O.O. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.