Wyszukaj spośród 1956 ogłoszeń o pracę

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

INŻYNIER BUDOWY

Data: 17-07-2019, do końca 130 dni
Lokalizacja: Wschowa , lubuskie

Opis stanowiska

Inżynier budowy przy budowie hali produkcyjno-magazynowej

Wymagania
  • wykształcenie wyższe na kierunku budownictwo lądowe w specjalności konstrukcje budowlane,
  • mile widziane doświadczenie przy budowie obiektów przemysłowych np. hal,
  • prawo jazdy kat. B
  • obsługę programu AutoCad,
Oferujemy
  • możliwość zdobywania praktyki do uprawnień budowlanych,
  • pracę w doświadczonym zespole inżynierów,
  • dobre wynagrodzenie,

Oferta jest ważna jeszcze 130 dni

Aplikując na powyższą ofertę pracy, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal szukampracy.pl (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000 oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)). Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że realizacja celu przetwarzania moich danych osobowych może wymagać udostępnienia ich innym podmiotom. Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że podanie przeze mnie danych osobowych w celu ich przetwarzania jest dobrowolne, przy czym ich niepodanie może uniemożliwić realizację celu przetwarzania. Oświadczam również, że przyjmuję do wiadomości, że mam prawo dostępu do treści moich danych osobowych, ich poprawiania oraz usuwania. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesie rekrutacyjnym i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy nie klikaj na przycisk „APLIKUJ".


Szukasz pracy jako INŻYNIER BUDOWY

Oferta pracy na stanowisku: INŻYNIER BUDOWY w miejscowości: Wschowa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy INWEST-PRO Biuro Doradztwa i Nadzoru Inwestycyjnego Sławomir Stryjak lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy INŻYNIER BUDOWY Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko INŻYNIER BUDOWY, praca w Wschowa dopasowana do Twoich wymagań.INWEST-PRO Biuro Doradztwa i Nadzoru Inwestycyjnego Sławomir Stryjak praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace

Sławomir Stryjak

stryjak@inwest-pro.com.pl

602760727

Inne ogłoszenia pracodawcy

Lider Zmiany w nowej Elektrociepłowni

Gorzów Wielkopolski, lubuskie


Працівник продукції

Gorzów Wielkopolski, lubuskie


PRACA W SKLEPIE ORTOPEDYCZNYM

Gorzów Wielkopolski, lubuskie


Працівник продукції

Gorzów Wielkopolski, lubuskie