Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Tester automatyczny

Data: 23-07-2019, do końca 1682 dni
Lokalizacja: Warszawa , mazowieckie

NBC jest polską firmą z ponad 10-letnim doświadczeniem w zakresie budowania zespołów i outsourcingu IT. Zatrudniamy ponad 400 specjalistów w różnych branżach w polskich i zagranicznych projektach.

Naszym domyślnym modelem jest długoterminowa współpraca. Większość naszych pracowników to bardzo doświadczeni specjaliści (głównie Programiści i QA). Możecie spotkać nas m.in. na organizowanych przez nas meetupach technologicznych (ProMeet)!

Rozbudowujemy nasz zespół, w związku z tym poszukujemy w Warszawie Specjalistów na stanowisko: Tester automatyczny

Zakres obowiązków:
  • Opracowywanie i utrzymywanie scenariuszy testowych
  • Testowanie funkcjonalności aplikacji Web i desktop
  • Testowanie raportów i zestawień
  • Wykonywanie i tworzenie skryptów testowych w narzędziach automatyzujących testy funkcjonalne i integracyjne
  • Tworzenie i utrzymywanie dokumentacji testowej
  • Utrzymywanie i raportowanie statystyk błędów w projektach
  • Bliska współpraca z zespołem projektowym, właścicielem produktu i stroną biznesową
Wymagania:
  • Dobra organizacja pracy własnej
  • Doświadczenie w testowaniu oprogramowania min. 2 lata
  • Podstawowa znajomość procesów wytwarzania oprogramowania
  • Dobra znajomość narzędzi i metod testowania
  • Praktyczna znajomość języka SQL na poziomie podstawowym
  • Praktyczna znajomość narzędzia TestLink lub narzędzia o zbliżonej funkcjonalności
  • Praktyczna znajomość MS Excel na poziomie zaawansowanym
  • Umiejętność analizy danych źródłowych
  • Mile widziane:
    • Umiejętność precyzyjnej komunikacji zarówno bezpośredniej jak i przy użyciu kanałów elektronicznych (mail, czat, video)
    • Zdolność do samodzielnego zgłaszania optymalizacji w testowanych aplikacjach - praktyczna znajomość narzędzi do automatyzacji testów (np. Selenium)
    • Znajomość środowiska Jira i Confluence
    • Podstawowa wiedza z zakresu relacyjnych baz danych
    • Znajomość XML, HTML, CSS
Wymagania:
  • Indywidualnej ścieżki rozwoju - dwustronny feedback
  • Platformy e-learningowej, żeby być na czasie z nowinkami IT
  • Bonusu relokacyjnego, jeśli potrzebujesz
  • Pakietu Multisport, żebyś zawsze był w formie
  • Karty Medicover, żebyś mógł zadbać o zdrowie swoje i bliskich

Szukasz pracy jako Tester automatyczny

Oferta pracy na stanowisku: Tester automatyczny w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy NBC Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Tester automatyczny Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Tester automatyczny, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.NBC Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Inne ogłoszenia pracodawcy

Praca w mieście

Zobacz więcej

Praca według stanowisk

Praca w regionie