Wyszukaj spośród 1314 ogłoszeń o pracę

Specjalista ds. Obsługi Klienta w Banku

Data: 18-09-2019, do końca 551 dni
Lokalizacja: Świnoujście , zachodniopomorskie

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski.

Aktualnie, dla jednego z naszych Klientów, międzynarodowej instytucji finansowej z oddziałem w Świnoujściu, poszukujemy osoby na stanowisko Specjalisty ds. Obsługi Klienta.

Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • atrakcyjne wynagrodzenie powiększone o system premiowy
  • bogaty pakiet benefitów, w tym opieka medyczna, pakiet sportowy i program emerytalny
  • pracę biurową w stałych godzinach
Zadania:
  • obsługa Klienta w siedzibie banku zgodnie z przyjętymi standardami
  • przedstawianie oferty banku
  • realizacja zadań sprzedażowych
  • budowanie stałych i długotrwałych relacji z Klientami
Zadania:
  • doświadczenia w pracy związanej z obsługą Klienta Biznesowego
  • gotowość do nauki, otwartość, pozytywne usposobienie i samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego i doświadczenie zdobyte w instytucji bankowej

Opieka lekarska

Oferta jest ważna jeszcze 551 dni

Szukasz pracy jako Specjalista ds. Obsługi Klienta w Banku

Oferta pracy na stanowisku: Specjalista ds. Obsługi Klienta w Banku w miejscowości: Świnoujście jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Evie Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Specjalista ds. Obsługi Klienta w Banku Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Specjalista ds. Obsługi Klienta w Banku, praca w Świnoujście dopasowana do Twoich wymagań.Evie Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy

Evie Sp. z o.o.

Praca Specjalista ds. Obsługi Klienta w Banku, Świnoujście

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace

Agnieszka Filipiuk

a.filipiuk@ksservice.pl

504862895

KRAZ: 7254