Wyszukaj spośród 3228 ogłoszeń o pracę

Specjalista ds. Sprzedaży B2B

Data: 03-10-2019, do końca 255 dni
Lokalizacja: Warszawa , mazowieckie

Dla firmy z branży IT, dostarczającej kompleksowe rozwiązania informatyczne, programistyczne i wdrożeniowe poszukujemy osoby do sprzedaży, mającej doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej - B2B.

Obowiązki:
  • Jako Specjalista ds. Sprzedaży (sprzedaż B2B) będziesz odpowiadał za sprzedaż usług i produktów IT, budował długofalowe relacje biznesowe, a także zajmował się kompleksowo przygotowywaniem ofert, prezentacji i umów dla potencjalnych klientów.
  • Ponadto będziesz odpowiedzialny za realizowanie wyznaczonych planów sprzedażowych oraz kompleksowe prowadzenie projektów. Głównie będzie to praca w terenie, ale czasami także w siedzibie firmy w Warszawie (Wola).
  • Twoim głównym kontaktem na co dzień będą Kierownicy działów IT i działów zakupów w firmach średnich i dużych oraz w instytucjach publicznych.
  • W codziennych działań nie będziesz sam - z pomocą przyjdą Ci pracownicy działu handlowego oraz technicznego. Twoim bezpośrednim przełożonym będzie Dyrektor Handlowy, do niego także będziesz raportował w codziennej pracy
Wymagania stawiane przed Tobą:
  • umiejętność poszukiwania nowych obszarów konkurencyjności
  • orientacja na rozwój zawodowy
  • entuzjazm i otwartość w kontaktach z klientami firmy
  • dynamizm, zaangażowanie, kreatywność
  • umiejętność organizacji czasu pracy
  • prawo jazdy kat. B
  • gotowość do wyjazdów służbowych (wyjazdy handlowe, szkolenia, eventy)
  • możliwości rozwoju zawodowego (np. awans)
  • udział w kursach i szkoleniach
  • prowadzenie zaawansowanych projektów IT
  • samodzielność w podejmowaniu decyzji, możliwość realizowania własnych pomysłów, autonomiczne stanowisko, duża swoboda w organizacji czasu pracy
  • stałe, stabilne zatrudnienie w przyjaznej atmosferze
  • narzędzia pracy: laptop, telefon, samochód
  • wynagrodzenie 3000 - 8000 zł netto na Umowie o Pracę (podstawa) + system prowizyjny (wysokość prowizji uzależniona od wypracowanego zysku, zaś wysokość wynagrodzenia zależy od doświadczenia oraz portfolio klientów)
  • możliwość zatrudnienia w oparciu o B2B oraz płatny urlop: 20 lub 26 dni w roku w zależności od stażu pracy

Oferta jest ważna jeszcze 255 dni

Szukasz pracy jako Specjalista ds. Sprzedaży B2B

Oferta pracy na stanowisku: Specjalista ds. Sprzedaży B2B w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Talentica.pl lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Specjalista ds. Sprzedaży B2B Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Specjalista ds. Sprzedaży B2B, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.Talentica.pl praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy

Talentica.pl

Praca Specjalista ds. Sprzedaży B2B, Warszawa

Inne ogłoszenia pracodawcy

MoveApp - Vue.js Developer

Warszawa, mazowieckie

AP Accountant