Wyszukaj spośród 4558 ogłoszeń o pracę

Azure Architect/Consultant w zespole Data Analytics in Assurance

Data: 03-10-2019, do końca 719 dni
Lokalizacja: Warszawa , mazowieckie

Dla naszego Klienta, globalnej firmy, działającej na wielu rynkach, zatrudniającej kilkadziesiąt tysięcy osób na całym świecie, szukamy osoby na stanowisko: Azure Architect/Consultant w zespole Data Analytics in Assurance

Obowiązki:
  • Projektowanie i budowa architektury data management & data analytics opartej o rozwiązania chmurowe Microsoft Azure;
  • Definiowanie i implementacja najlepszych praktyk i szablonów dla implementacji opartych o chmurę;
  • Optymalizacja konfiguracyjna i kosztowa wdrożeń opartych o Microsoft Azure.
Wymagania:
  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku;
  • Wyższe wykształcenie techniczne/ekonomiczne;
  • Doświadczenie w tworzeniu dużej skali architektury opartej o platformę Microsoft Azure;
  • Doświadczenie z rozwiązaniami typu: IaaS, PaaS, Active Directory;
  • Doświadczenie w integracjach hybrydowych pomiędzy chmurą, a infrastrukturą on-premise;
  • Doświadczenie w konfiguracjach bezpieczeństwa dla komponentów środowiska Azure;
  • Wysokie umiejętności analityczne;
  • Umiejętność pracy w grupie, pracy z klientem, komunikatywność;
  • Dobra znajomość języka angielskiego
Wymagania:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość udziału w największych i najbardziej prestiżowych projektach w branży, przeprowadzanych dla międzynarodowych klientów w Polsce i za granicą;
  • Pracę z najlepszymi specjalistami z branży, możliwość zdobywania doświadczenia i uczenia się od najlepszych;
  • Konkurencyjny na rynku, bogaty pakiet benefitów i świadczeń socjalnych;
  • Możliwość odbywania dodatkowych szkoleń, szansę rozwoju osobistego

Oferta jest ważna jeszcze 719 dni

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

TeamQuest został wpisany do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 11118.

Szukasz pracy jako Azure Architect/Consultant w zespole Data Analytics in Assurance

Oferta pracy na stanowisku: Azure Architect/Consultant w zespole Data Analytics in Assurance w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Teamquest lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Azure Architect/Consultant w zespole Data Analytics in Assurance Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Azure Architect/Consultant w zespole Data Analytics in Assurance , praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.Teamquest praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy

Teamquest

Praca Azure Architect/Consultant w zespole Data Analytics in Assurance , Warszawa

Praca w mieście

Warszawa 197
Waregem 77
Zobacz więcej