Wyszukaj spośród 3317 ogłoszeń o pracę

Operator maszyn produkcyjnych 2300 euro za miesiąc + dodatki praca w Belgii Evie Sp. z o.o.

 • Okegem ,
 • 09-11-2019 , do końca 382 dni

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski. Nasza agencja posiada belgijskie certyfikaty w regionie Flandrii, Brukseli oraz Walonii, co stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług.

Aktualnie, dla jednego z naszych Klientów z firmy specjalizującej się w produkcji opakowań oraz pojemników plastikowych, poszukujemy Kandydatów na stanowisko Operatora maszyn produkcyjnych.

Opis stanowiska:

Praca na tym stanowisku polega na obsłudze maszyn, ustawianiu ich parametrów oraz usuwaniu drobnych usterek technicznych. Będziesz również obsługiwał wózek ręczny, paletowy.

Jeśli posiadasz:

 • podstawową znajomość języka niderlandzkiego
 • doświadczenie na produkcji lub jako operator maszyn
 • dobrą znajomość języka angielskiego
 • umiejętność organizacji pracy własnej
 • możliwość wyjazdu własnym autem

Jeśli posiadasz:

 • stabilnego zatrudnienia na cały etat w oparciu o umowę o pracę
 • stawkę w wysokości 12,90 euro brutto za godzinę + dodatki zmianowe od 1,29 do 2,58 euro brutto za godzinę
 • nadgodzin płatnych 150%
 • karty żywieniowej do wykorzystania w sklepach w kwocie 5 euro dziennie
 • karty paliwowej na dojazdy do pracy, prywatnego ubezpieczenia medycznego oraz pomocy w organizacji zakwaterowania

To znaczy, że idealnie trafiłeś/aś!


Wysokie wynagrodzenie

Aplikując na powyższą ofertę pracy, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal szukampracy.pl (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000 oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)). Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że realizacja celu przetwarzania moich danych osobowych może wymagać udostępnienia ich innym podmiotom. Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że podanie przeze mnie danych osobowych w celu ich przetwarzania jest dobrowolne, przy czym ich niepodanie może uniemożliwić realizację celu przetwarzania. Oświadczam również, że przyjmuję do wiadomości, że mam prawo dostępu do treści moich danych osobowych, ich poprawiania oraz usuwania. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesie rekrutacyjnym i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy nie klikaj na przycisk „APLIKUJ".


Szukasz pracy jako Operator maszyn produkcyjnych 2300 euro za miesiąc + dodatki praca w Belgii

Oferta pracy na stanowisku: Operator maszyn produkcyjnych 2300 euro za miesiąc + dodatki praca w Belgii w miejscowości: jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Evie Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Operator maszyn produkcyjnych 2300 euro za miesiąc + dodatki praca w Belgii Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Operator maszyn produkcyjnych 2300 euro za miesiąc + dodatki praca w Belgii, praca w dopasowana do Twoich wymagań.Evie Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.