Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Pracownik magazynu 20 zł brutto/h ponpt 2:009:00

Data: 23-11-2019, do końca 1584 dni
Lokalizacja: Warszawa , mazowieckie

Zakres obowiązków:
  • Sortowanie przesyłek
  • Praca ze skanerem
Wymagania:
  • Dyspozycyjności oraz chęci do pracy
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie
Wymagania:
  • Umowę o pracę za pośrednictwem agencji pracy
  • Jednozmianowy system pracy od poniedziałku do piatku w godzinach 2:00-9:00
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
Dodatkowe informacje

Lokalizacja: Włochy

Numer referencyjny: EK/WA1/09/2019

Szukasz pracy jako Pracownik magazynu 20 zł brutto/h ponpt 2:009:00

Oferta pracy na stanowisku: Pracownik magazynu 20 zł brutto/h ponpt 2:009:00 w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Michael Page lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Pracownik magazynu 20 zł brutto/h ponpt 2:009:00 Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pracownik magazynu 20 zł brutto/h ponpt 2:009:00, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.Michael Page praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.