Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Specjalista ds. Rekrutacji IT Sii Sp. z o.o.

  • Warszawa, mazowieckie
  • 30-11-2019 , do końca 1581 dni

Wyzwania przed Tobą:

Obecnie poszukujemy Specjalisty ds. Rekrutacji IT, który z naszego ramienia dołączy czasowo (okres od 6 do 12 miesięcy) do organizacji jednego z naszych klientów.

Obowiązki:

  • Samodzielne prowadzenie procesów rekrutacyjnych na stanowiska specjalistyczne z branży IT
  • Weryfikację i selekcję nadesłanych aplikacji
  • Współpracę i wsparcie klientów wewnętrznych w zakresie realizacji procesów rekrutacyjnych
  • Kontakt z dostawcami usług z obszaru rekrutacji
  • Budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z Kandydatami
  • Współzarządzanie bazą danych kandydatów
  • Realizowanie bieżących działań poprawiających efektywność rekrutacji

Oczekiwane umiejętności:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: psychologia, zarządzanie zasobami ludzkimi, socjologia)
  • Min. 3 lata doświadczenia w samodzielnym prowadzeniu rozmów rekrutacyjnych na stanowiska IT
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne – komunikatywność, umiejętność nawiązywania i utrzymywania dobrych relacji
  • Ambicja, skupienie na osiąganiu celów zawodowych
  • Dokładność, profesjonalizm, dbałość o szczegóły realizowanych zadań
  • Kultura osobista i umiejętność asertywnego przekonywania do swoich racji
  • Samodzielność i wielozadaniowość

  • Praca dla naszego klienta – międzynarodowej firmy z sektora FMCG
  • Biuro w dogodnej lokalizacji – Powiśle
  • Stabilne zatrudnienie i atrakcyjny system wynagrodzenia
  • Renomowany i stabilny pracodawca wyróżniony czterokrotnie nagrodą Great Place to Work oraz osiągający 31% wzrostu przychodu rocznie
  • Narzędzia IT oraz organizację wspierającą Twoje codzienne zadania – autorski CRM, LinkedIn, online marketing
  • Pakiet świadczeń - Multisport, opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, platforma MyBenefit
  • Ciągły rozwój poprzez szkolenia techniczne, językowe i konferencje branżowe
  • Duże możliwości rozwoju wewnątrz organizacji
  • Samodzielne i odpowiedzialne stanowisko
  • Dofinansowanie Twoich pasji oraz inicjatyw charytatywnych (SiiPower Volunteers)

Szukasz pracy jako Specjalista ds. Rekrutacji IT

Oferta pracy na stanowisku: Specjalista ds. Rekrutacji IT w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Sii Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Specjalista ds. Rekrutacji IT Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Specjalista ds. Rekrutacji IT, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.Sii Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Inne ogłoszenia pracodawcy

Praca w mieście

Zobacz więcej

Praca według stanowisk

Praca w regionie