Wyszukaj spośród 0 ogłoszeń o pracę

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

HR Specialist / Specjalista ds. Rekrutacji Hays Office

  • Warszawa, mazowieckie
  • 09-12-2019 , do końca 1572 dni

HR Specialist / Specjalista ds. Rekrutacji
Warszawa
NR REF.: 1127032

Dla naszego Klienta, firmy o międzynarodowym zasięgu, poszukujemy osoby na stanowisko:

Lokalizacja: Mokotów

Obowiązki:

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiadać przede wszystkim za prowadzenie procesów rekrutacyjnych oraz wsparcie innych projektów w miękkim HR i procesu administracji personalnej. Do szczegółowych zadań należeć będzie prowadzenie procesów rekrutacji end to end, wsparcie procesu on-boardingu i procesu zatrudnienia , w tym przygotowywanie umów, zgłoszenia do benefitów i umawianie pracowników na badania medycyny pracy. HR Specialist będzie również współpracować z agencjami rekrutacyjnymi i brać udział w ciekawych projektach z obszaru employer brandingu.

Wymagania:

Poszukujemy osoby z doświadczeniem w samodzielnym prowadzeniu procesów rekrutacyjnych oraz bardzo dobrą znajomością języka angielskiego. Mile widziana będzie znajomość Prawa Pracy oraz doświadczenie w prowadzeniu rekrutacji na stanowiska techniczne. Poszukujemy osób z inicjatywą, potrafiących pracować zarówno samodzielnie jak i w zespole. Oczekujemy komunikatywności, otwartości i umiejętności przystosowania się do dynamicznego otoczenia.

Wymagania:

Oferujemy długofalową współpracę w ciekawej firmie, a także pakiet benefitów i możliwość udziału w interesujących projektach.

Szukasz pracy jako HR Specialist / Specjalista ds. Rekrutacji

Oferta pracy na stanowisku: HR Specialist / Specjalista ds. Rekrutacji w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Hays Office lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy HR Specialist / Specjalista ds. Rekrutacji Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko HR Specialist / Specjalista ds. Rekrutacji, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.Hays Office praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.