Wyszukaj spośród 3228 ogłoszeń o pracę

Digital Marketing Manager HAYS Sales & Marketing

  • Warszawa, mazowieckie
  • 13-12-2019 , do końca 211 dni
  • Stanowisko: Nie podano
  • Region: mazowieckie
  • Branża: Marketing
  • Kraj: Polska

Digital Marketing Manager
Warszawa
NR REF.: 1130873

Twoja następna firma
Naszym Klientem jest międzynarodowa firma z branży entertainment.

Twoje następne stanowisko

Digital Marketing Manager będzie odpowiedzialny za przygotowanie strategii rozwoju w kanałach digital, opracowanie polityki sprzedażowej, zarządzanie kanałami online (aplikacja mobilna, strony internetowe, e-mailing), rekomendowanie nowych funkcjonalności dla kanału mobile i web, wdrażanie nowych rozwiązań i treści, celem podniesienia efektywności kanału e-commerce, generowanie pomysłów na nowe działania sprzedażowe, planowanie oraz kontrolowanie powierzonego budżetu, analizowanie efektywności działań mediowych w kanale e-commerce oraz rekomendacja i egzekucja działań zwiększających ROI.

Czego potrzebujesz, aby osiągnąć sukces?

Poszukujemy Kandydatów, którzy posiadają doświadczenie w obszarze e-commerce, digital marketingu i UX, prowadzeniu kampanii online (SEO, SEM, social media, content marketing, Google Analytics, PPC), posiadają wiedzę z zakresu mechanizmów sprzedaży internetowej, współpracy z agencjami i sieciami afiliacyjnymi. Ponadto poszukujemy osób mocno analitycznych, samodzielnych w działaniu, dynamicznych, nastawionych na realizację celów i biegle posługujących się językiem angielskim (praca w międzynarodowym środowisku).

Czego potrzebujesz, aby osiągnąć sukces?

Nasz Klient oferuje zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia. Ponadto zapewnia możliwość rozwoju zawodowego oraz atrakcyjny pakiet benefitów.

Dodatkowe Informacje

Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.
Jeśli ta oferta nie jest dopasowana do Twoich oczekiwań, a poszukujesz obecnie pracy, skontaktuj się z nami.


Szukasz pracy jako Digital Marketing Manager

Oferta pracy na stanowisku: Digital Marketing Manager w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy HAYS Sales & Marketing lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Digital Marketing Manager Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Digital Marketing Manager, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.HAYS Sales & Marketing praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy


HAYS Sales & Marketing


Praca Digital Marketing Manager, Warszawa


Oferta jest ważna jeszcze 211 dni

Aplikuj teraz

Inne ogłoszenia pracodawcy

Product Specialist

Warszawa, mazowieckie


Dyrektor Sprzedaży

Warszawa, mazowieckie


Specjalista ds. Logistyki

Polska centralna, mazowieckie