Wyszukaj spośród 2580 ogłoszeń o pracę

Digital Marketing Manager HAYS Sales & Marketing

  • Warszawa, mazowieckie
  • 13-12-2019 , do końca 41 dni
  • Stanowisko: Nie podano
  • Region: mazowieckie
  • Branża: Marketing
  • Kraj: Polska

Digital Marketing Manager
Warszawa
NR REF.: 1130873

Twoja następna firma
Naszym Klientem jest międzynarodowa firma z branży entertainment.

Twoje następne stanowisko

Digital Marketing Manager będzie odpowiedzialny za przygotowanie strategii rozwoju w kanałach digital, opracowanie polityki sprzedażowej, zarządzanie kanałami online (aplikacja mobilna, strony internetowe, e-mailing), rekomendowanie nowych funkcjonalności dla kanału mobile i web, wdrażanie nowych rozwiązań i treści, celem podniesienia efektywności kanału e-commerce, generowanie pomysłów na nowe działania sprzedażowe, planowanie oraz kontrolowanie powierzonego budżetu, analizowanie efektywności działań mediowych w kanale e-commerce oraz rekomendacja i egzekucja działań zwiększających ROI.

Czego potrzebujesz, aby osiągnąć sukces?

Poszukujemy Kandydatów, którzy posiadają doświadczenie w obszarze e-commerce, digital marketingu i UX, prowadzeniu kampanii online (SEO, SEM, social media, content marketing, Google Analytics, PPC), posiadają wiedzę z zakresu mechanizmów sprzedaży internetowej, współpracy z agencjami i sieciami afiliacyjnymi. Ponadto poszukujemy osób mocno analitycznych, samodzielnych w działaniu, dynamicznych, nastawionych na realizację celów i biegle posługujących się językiem angielskim (praca w międzynarodowym środowisku).

Czego potrzebujesz, aby osiągnąć sukces?

Nasz Klient oferuje zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia. Ponadto zapewnia możliwość rozwoju zawodowego oraz atrakcyjny pakiet benefitów.

Dodatkowe Informacje

Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.
Jeśli ta oferta nie jest dopasowana do Twoich oczekiwań, a poszukujesz obecnie pracy, skontaktuj się z nami.


Szukasz pracy jako Digital Marketing Manager

Oferta pracy na stanowisku: Digital Marketing Manager w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy HAYS Sales & Marketing lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Digital Marketing Manager Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Digital Marketing Manager, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.HAYS Sales & Marketing praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy


HAYS Sales & Marketing


Praca Digital Marketing Manager, Warszawa


Oferta jest ważna jeszcze 41 dni

Aplikuj teraz