Wyszukaj spośród 4464 ogłoszeń o pracę

Asystent finansowy w dziale podatkowym Hays Accountancy Finance

  • Sochaczew, mazowieckie
  • 13-12-2019 , do końca 494 dni

Asystent finansowy w dziale podatkowym
Sochaczew
NR REF.: 1130974


Twoja następna firma
Naszym Klientem jest firma z branży FMCG, posiadająca swoją fabrykę w Sochaczewie.

Twoje następne stanowisko

W tym momencie poszukujemy osoby, która dołączy do działu podatkowego jako Asystent finansowy. Do głównych zadań należeć będzie wsparcie zespołu pod kątem zarządzania ikompletowania dokumentacji finansowej, wysyłki dokumentów w ramach UE oraz uzyskiwania certyfikatów rezydencji. Oprócz tego zdobędziesz okazję do poznania w jaki sposób funkcjonuje dział księgowości w firmie FMCG!
 

Czego potrzebujesz, aby osiągnąć sukces?

Poszukujemy osoby, która chciałaby zdobyć doświadczenie z zakresu księgowości lub je kontynuować. By osiągnąć sukces potrzebujesz pierwszych doświadczeń związanych z podatkami lub ukończonych studiów ekonomicznych. Niezbędna będzie również znajomość j. angielskiego w stopniu min. B2.

Czego potrzebujesz, aby osiągnąć sukces?

Nasz Klient oferuje Ci możliwość rozwoju w międzynarodowej organizacji, stabilne warunki zatrudnienia, atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od kwalifikacji, a także pakiet benefitów (m.in. zniżki obiadowe w kantynie).
 


Szukasz pracy jako Asystent finansowy w dziale podatkowym

Oferta pracy na stanowisku: Asystent finansowy w dziale podatkowym w miejscowości: Sochaczew jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Hays Accountancy Finance lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Asystent finansowy w dziale podatkowym Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Asystent finansowy w dziale podatkowym, praca w Sochaczew dopasowana do Twoich wymagań.Hays Accountancy Finance praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy


Hays Accountancy Finance


Praca Asystent finansowy w dziale podatkowym, Sochaczew


.

Oferta jest ważna jeszcze 494 dni

Aplikuj teraz

Inne ogłoszenia pracodawcy

AP Accountant

Warszawa, mazowieckie


Junior Accountant

Warszawa, mazowieckie


AP Accountant with Arabic

Warszawa, mazowieckie


Główny Księgowy

Warszawa, mazowieckie