Wyszukaj spośród 4464 ogłoszeń o pracę

Księgowy ds. Należności Hays Accountancy Finance

  • Warszawa, mazowieckie
  • 13-12-2019 , do końca 494 dni

Księgowy ds. Należności
Warszawa
NR REF.: 1130960

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy zajmującej się produkcją elektroniki poszukujemy Kandydatów i Kandydatek na stanowisko Księgowego/Księgowej ds. Należności (AR Accountant).

Obowiązki:

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za księgowanie operacji z obszaru AR, bieżącą analizę struktury należności, utrzymywanie kontaktu z klientami – wyjaśnienie wszelkich nieścisłości, nadzór merytoryczny, monitorowanie procesu płatności, kontrola i windykacja należności. Do zakresu obowiązków na tym stanowisku będzie należeć także cykliczne raportowanie stanu należności zgodnie z wewnętrznymi procedurami.

Wymagania:

Idealni Kandydaci powinni posiadać wykształcenie kierunkowe i minimum roczne doświadczenie w obszarze AR (Accounts Receivable). Wymagana jest także bardzo dobrą znajomość języka angielskiego oraz niemieckiego (min. B2). Osoba na tym stanowisku powinna cechować się wysoką odpowiedzialnością, dbałością o szczegóły, umiejętnością pracy w zespole i chęcią rozwoju.

Wymagania:

Nasz Klient oferuje stabilną pracę w oparciu o umowę, pakiet benefitów (m.in. prywatną opiekę medyczną czy vouchery lunchowe), możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej organizacji oraz lokalizację z dogodnym dojazdem.


Szukasz pracy jako Księgowy ds. Należności

Oferta pracy na stanowisku: Księgowy ds. Należności w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Hays Accountancy Finance lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Księgowy ds. Należności Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Księgowy ds. Należności, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.Hays Accountancy Finance praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy


Hays Accountancy Finance


Praca Księgowy ds. Należności, Warszawa


.

Oferta jest ważna jeszcze 494 dni

Aplikuj teraz

Inne ogłoszenia pracodawcy

AP Accountant

Warszawa, mazowieckie


Junior Accountant

Warszawa, mazowieckie


AP Accountant with Arabic

Warszawa, mazowieckie


Główny Księgowy

Warszawa, mazowieckie