Wyszukaj spośród 3296 ogłoszeń o pracę

Senior Digital/Social Media Lead HAYS IT & Telecom

  • Warszawa, mazowieckie
  • 15-12-2019 , do końca 312 dni

Senior Digital/Social Media Lead
Warszawa
NR REF.: 1131108

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Dla naszego Klienta, obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Senior Digital & Social Media Lead

Lokalizacja: WARSZAWA (Służewiec)
STAWKA: 50 - 70 PLN/h (kontrakt B2B; stawka zależnka od doświadczenia i kompetencji)

Zakres obowiązków:

  • Przekładanie strategii komunikacji na strategię komunikacji w kanałach digital (WWW, social media, performance, intranet, e-mail marketing).
  • Zarządzanie projektami digitalowymi: ustalanie KPI, zarządzanie budżetami, nadzór nad wdrożeniem, monitorowanie wyników, raportowanie.
  • Planowanie i wdrażanie kampanii w Internecie (mobile, kampanie e-mailingowe, SEO/SEM).
  • Budowanie strategii komunikacji w kanałach social media i zarządzanie współpracą z agencją.
  • Współtworzenie projektu „one place to go” (intranet)
  • Udoskonalenie firmowego narzędzia automatyzacji marketingowej (zbudowane na Salesforce) i wykorzystanie do komunikacji wewnętrznej
  • Pełnienie funkcji Communication Business Partner dla wybranej dywizji biznesowej

Oczekujemy:

  • Minimum 3/4 lata doświadczenia in-house / w agencji digitalowej / reklamowej na podobnym stanowisku
  • Praktyczne, poparte przykładami doświadczenie w prowadzeniu projektów digitalowych i social media oraz w obsłudze narzędzi automatyzacji marketingowej
  • Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Bieżąca wiedza na temat technologii i trendów w zakresie usług i narzędzi interaktywnych
  • Umiejętność poruszania się po złożonych organizacjach / projektach
  • Doświadczenie w pracy z klientami, asertywność i umiejetność podejścia eksperckiego / konsultanckiego
  • Otwartość, ciekawość, kreatywność, umiejętność pracy w zespole, proaktywność i odwaga w działaniu.
  • Doświadczenie w zarządzaniu agencją / podwykonawcami oraz znajomość branży nowych technologii / healthcare będzie dodatkowym atutem.

Oczekujemy:

Dzięki pracy w inspirującym zespole, intesywny rozwój poprzez ciekawe i innowacyjne projekty gwarantowany! Oferujemy współpracę w oparciu o B2B, preferencyjne ceny Multisport oraz pakietów medycznych.

Szukasz pracy jako Senior Digital/Social Media Lead

Oferta pracy na stanowisku: Senior Digital/Social Media Lead w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy HAYS IT & Telecom lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Senior Digital/Social Media Lead Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Senior Digital/Social Media Lead, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.HAYS IT & Telecom praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy

HAYS IT & Telecom

Praca Senior Digital/Social Media Lead, Warszawa

Oferta jest ważna jeszcze 312 dni

Inne ogłoszenia pracodawcy

Junior IT Support Specialist

Warszawa, mazowieckie

Administrator Infrastruktury

Business Analyst e-Commerce

Dyrektor Sprzedaży