Wyszukaj spośród 1347 ogłoszeń o pracę

Praca od zaraz - Grafik komputerowy ArtiosCAD - 2400 euro brutto miesięcznie - Belgia Evie Sp. z o.o.

 • belgia,zele, Polska
 • 06-12-2019 , do końca 728 dni

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski. Nasza agencja posiada belgijskie certyfikaty w regionie Flandrii, Brukseli oraz Walonii, co stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług.

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów, z branży poligraficznej poszukujemy osób na stanowisko: GRAFIKA ARTIOSCAD

Opis stanowiska:

Do głównych zadań osoby zatrudnionej na stanowisku grafika będzie należało  projektowanie opakowań  a także standów w programie ArtiosCAD lub podobnym programie do projektowania kartonów. Ponadto będziesz odpowiedzialny za przygotowywanie materiałów do druku, które obejmują skład tekstu, opracowanie materiału ilustracyjnego, tworzenie i obróbkę grafik 2D.

Jeśli posiadasz:

 • doświadczenie na stanowisku grafika
 • znajomość obsługi następujących programów: ArtiosCAD ,Ilustrator, Indesign, Photoshop
 • zaangażowanie, orientacje na szczegóły, dokładność
 • komunikatywną znajomość języka angielskiego
 • gotowość do wyjazdu własnym autem do Belgii

Jeśli posiadasz:

 • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na warunkach polsko – belgijskich
 • atrakcyjne wynagrodzenie w wysokości 15 euro brutto/h
 • nadgodziny płatne 22,50 euro brutto/h
 • pełen wymiar godzin
 • możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku
 • opiekę medyczną, trzynastą pensję, kartę paliwową
 • system poleceń, dodatek amortyzacyjny (100 euro brutto miesiąc)
 • pomoc w zorganizowaniu zakwaterowania, opiekę polskojęzycznego koordynatora na terenie Belgii

Idealnie trafiłeś/aś. Nie czekaj i aplikuj!


Opieka lekarska

Aplikując na powyższą ofertę pracy, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal szukampracy.pl (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000 oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)). Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że realizacja celu przetwarzania moich danych osobowych może wymagać udostępnienia ich innym podmiotom. Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że podanie przeze mnie danych osobowych w celu ich przetwarzania jest dobrowolne, przy czym ich niepodanie może uniemożliwić realizację celu przetwarzania. Oświadczam również, że przyjmuję do wiadomości, że mam prawo dostępu do treści moich danych osobowych, ich poprawiania oraz usuwania. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesie rekrutacyjnym i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy nie klikaj na przycisk „APLIKUJ".


Szukasz pracy jako Praca od zaraz - Grafik komputerowy ArtiosCAD - 2400 euro brutto miesięcznie - Belgia

Oferta pracy na stanowisku: Praca od zaraz - Grafik komputerowy ArtiosCAD - 2400 euro brutto miesięcznie - Belgia w miejscowości: belgia,zele jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Evie Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Praca od zaraz - Grafik komputerowy ArtiosCAD - 2400 euro brutto miesięcznie - Belgia Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Praca od zaraz - Grafik komputerowy ArtiosCAD - 2400 euro brutto miesięcznie - Belgia, praca w belgia,zele dopasowana do Twoich wymagań.Evie Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.