Wyszukaj spośród 1155 ogłoszeń o pracę

Praca w drukarni (grafik DPD) - wynagrodzenie od 2400 euro brutto miesięcznie - Belgia Evie Sp. z o.o.

  • Zele,Belgia, Polska
  • 06-12-2019 , do końca 411 dni

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski. Nasza agencja posiada belgijskie certyfikaty w regionie Flandrii, Brukseli oraz Walonii, co stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług.

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów, z branży poligraficznej poszukujemy osób na stanowisko: GRAFIKA ARTIOSCAD

Opis stanowiska:

Do głównych zadań osoby zatrudnionej na stanowisku grafika będzie należało  projektowanie opakowań  a także standów w programie ArtiosCAD lub podobnym programie do projektowania kartonów. Ponadto będziesz odpowiedzialny za przygotowywanie materiałów do druku, które obejmują skład tekstu, opracowanie materiału ilustracyjnego, tworzenie a takżę obróbkę grafik dwuwymiarowych.

Nasze oczekiwania:

Doświadczenie na podobnym stanowisku, znajomość programów takich jak Ilustrator, Indesign, Photoshop oraz programu do projektowania opakowań ArtiosCAD to nasze główne oczekiwania. Znajomość projektowania w 3D będzie Twoim dodatkowym atutem, umiejętność tworzenia stron internetowych również będzie plusem! Wymagamy również znajomości języka angielskiego w stopniu umożliwiającym komunikację. Jeśli zdecydujesz się na wyjazd własnym  samochodem do Belgii będzie to również dodatkowy atut!

Nasze oczekiwania:

Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, wynagrodzenie w wysokości od 15,00 euro brutto za godzinę, nadgodziny płatne w wysokości 150% stawki podstawowej 22,50 euro brutto, dodatkowo trzynastą pensjępakiet prywatnej opieki medycznej, zorganizowanie zakwaterowania oraz opiekę polskojęzycznego koordynatora na terenie Belgii. Jeśli wyjedziesz samochodem otrzymasz również dodatek w wysokości 100 euro brutto/ miesiąc.

 


Opieka lekarska

Aplikując na powyższą ofertę pracy, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o.o. (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000 oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że realizacja celu przetwarzania moich danych osobowych może wymagać udostępnienia ich innym podmiotom. Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że podanie przeze mnie danych osobowych w celu ich przetwarzania jest dobrowolne, przy czym ich niepodanie może uniemożliwić realizację celu przetwarzania. Oświadczam również, że przyjmuję do wiadomości, że mam prawo dostępu do treści moich danych osobowych, ich poprawiania oraz usuwania. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesie rekrutacyjnym i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy nie klikaj na przycisk „APLIKUJ"”


Szukasz pracy jako Praca w drukarni (grafik DPD) - wynagrodzenie od 2400 euro brutto miesięcznie - Belgia

Oferta pracy na stanowisku: Praca w drukarni (grafik DPD) - wynagrodzenie od 2400 euro brutto miesięcznie - Belgia w miejscowości: Zele,Belgia jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Evie Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Praca w drukarni (grafik DPD) - wynagrodzenie od 2400 euro brutto miesięcznie - Belgia Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Praca w drukarni (grafik DPD) - wynagrodzenie od 2400 euro brutto miesięcznie - Belgia, praca w Zele,Belgia dopasowana do Twoich wymagań.Evie Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.