Wyszukaj spośród 4558 ogłoszeń o pracę

Prace przy spawaniu konstrukcji stalowych (metoda MIG/MAG) wynagrodzenie nawet 15 euro brutto/h praca w Belgii Evie Sp. z o.o.

 • Westmeerbeek, Polska
 • 06-12-2019 , do końca 728 dni

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski. Nasza agencja posiada belgijskie certyfikaty w regionie Flandrii, Brukseli oraz Walonii, co stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług.

Aktualnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko Spawacza MIG/MAG.

Opis zadań:

Do Twoich obowiazków będzie należeć spawanie metodą MIG/MAG konstrukcji stalowych, cięcie metalu, składanie w całość ram metalowych oraz wykonywanie pozostałych prac zleconych przez przełożonego.

Jeśli wykazujesz się:

 • doświadczeniem zawodowym  na stanowisku spawacza
 • znajomością techniki MIG/MAG
 • aktualnymi certyfikatami z tego zakresu
 • wiedzą na temat rysunku technicznego
 • gotowością do wyjazdu własnym samochodem

Jeśli wykazujesz się:

 • stałego zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę (umowa polsko - belgijska)
 • wysokiego wynagrodzenia w kwocie 15 euro brutto/h
 • nadgodzin płatnych 24 euro brutto/h
 • możliwości podnoszenia swoich kwalifikacji
 • pracy w międzynarodowym środowisku
 • pakietu prywatnej opieki medycznej, trzynastej pensji, karty paliwowej
 • wsparcia w załatwieniu wszelkich formalnosci
 • pomocy w zoorganizowaniu zakwaterowania oraz obecności polskojęzycznego koordynatora na terenie Belgii

Znaczy iż doskonale trafiłaś/eś! Aplikuj i zostań naszym pracownikiem!


Umowa o pracę

Aplikując na powyższą ofertę pracy, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o.o. (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000 oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że realizacja celu przetwarzania moich danych osobowych może wymagać udostępnienia ich innym podmiotom. Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że podanie przeze mnie danych osobowych w celu ich przetwarzania jest dobrowolne, przy czym ich niepodanie może uniemożliwić realizację celu przetwarzania. Oświadczam również, że przyjmuję do wiadomości, że mam prawo dostępu do treści moich danych osobowych, ich poprawiania oraz usuwania. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesie rekrutacyjnym i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy nie klikaj na przycisk „APLIKUJ"”


Szukasz pracy jako Prace przy spawaniu konstrukcji stalowych (metoda MIG/MAG) wynagrodzenie nawet 15 euro brutto/h praca w Belgii

Oferta pracy na stanowisku: Prace przy spawaniu konstrukcji stalowych (metoda MIG/MAG) wynagrodzenie nawet 15 euro brutto/h praca w Belgii w miejscowości: Westmeerbeek jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Evie Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Prace przy spawaniu konstrukcji stalowych (metoda MIG/MAG) wynagrodzenie nawet 15 euro brutto/h praca w Belgii Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Prace przy spawaniu konstrukcji stalowych (metoda MIG/MAG) wynagrodzenie nawet 15 euro brutto/h praca w Belgii , praca w Westmeerbeek dopasowana do Twoich wymagań.Evie Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.