Wyszukaj spośród 3231 ogłoszeń o pracę

Kompletowanie małych zamówień (praca magazynowa) - wynagrodzenie 12,56 euro brutto/h + dodatki zmianowe - praca w Belgii Evie Sp. z o.o.

 • Gent, Belgia
 • 06-12-2019 , do końca 245 dni

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski. Nasza agencja posiada belgijskie certyfikaty w regionie Flandrii, Brukseli oraz Walonii, co stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług.

Aktualnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko pakowaczka/ pracownik magazynowy dla belgijskiej firmy z branży logistycznej.

Do Twoich obowiązków należeć będzie:

Pakowanie kapsułek do kawy oraz kompletacja pojedynczych rękawów do małych zamówień kawy.

Jeśli masz:

 • motywację do pracy na zmianie nocnej
 • doświadczenie jako pracownik magazynowy
 • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
 • możliwość wyjechania do Belgii własnym samochodem

Jeśli masz:

 • stabilne zatrudnienie w oparciu o polską umowę o pracę na zasadzie oddelegowania do Belgii
 • wynagrodzenie godzinowe w wysokości 12,56 euro brutto, oraz premie zmianowe, przy których stawka wynosi 13,50 euro brutto/h, a także premie za zmiany nocne, przy których stawka to 14,63 euro brutto/h
 • czeki żywieniowe o wartości 6,5 euro brutto/dzień do wykorzystania w belgijskich sklepach w pracujące dni
 • pomoc polskojęzycznego koordynatora w znalezieniu zakwaterowania
 • 13. pensję czyli premię roczną w wysokości 9,12%
 • kartę paliwową i dodatek amortyzacyjny za przewożenie innego pracownika własnym autem (100 euro brutto/mies.)
 • 50 euro netto za polecenie innego pracownika (po przepracowaniu przez niego pełnego miesiąca)

Wysokie wynagrodzenie
Aplikując na powyższą ofertę pracy, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal szukampracy.pl (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000 oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)). Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że realizacja celu przetwarzania moich danych osobowych może wymagać udostępnienia ich innym podmiotom. Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że podanie przeze mnie danych osobowych w celu ich przetwarzania jest dobrowolne, przy czym ich niepodanie może uniemożliwić realizację celu przetwarzania. Oświadczam również, że przyjmuję do wiadomości, że mam prawo dostępu do treści moich danych osobowych, ich poprawiania oraz usuwania. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesie rekrutacyjnym i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy nie klikaj na przycisk „APLIKUJ".

Szukasz pracy jako Kompletowanie małych zamówień (praca magazynowa) - wynagrodzenie 12,56 euro brutto/h + dodatki zmianowe - praca w Belgii

Oferta pracy na stanowisku: Kompletowanie małych zamówień (praca magazynowa) - wynagrodzenie 12,56 euro brutto/h + dodatki zmianowe - praca w Belgii w miejscowości: Gent jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Evie Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Kompletowanie małych zamówień (praca magazynowa) - wynagrodzenie 12,56 euro brutto/h + dodatki zmianowe - praca w Belgii Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Kompletowanie małych zamówień (praca magazynowa) - wynagrodzenie 12,56 euro brutto/h + dodatki zmianowe - praca w Belgii, praca w Gent dopasowana do Twoich wymagań.Evie Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.