Wyszukaj spośród 4191 ogłoszeń o pracę

Praca na produkcji (pakowanie i sortowanie jaj) - wynagrodzenie od 1900 euro brutto mies. - Belgia Evie Sp. z o.o.

 • Tongeren, Polska
 • 07-12-2019 , do końca 447 dni

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski. Nasza agencja posiada belgijskie certyfikaty w regionie Flandrii, Brukseli oraz Walonii, co stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług.

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów, z branży spożywczej poszukujemy osób na stanowisko: Pakowacza/ki

Opis stanowiska:

 • pakowanie i sortowanie jajek
 • przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i higieny na miejscu pracy

Aplikuj, jeśli:

 • pracowałeś/aś wczesniej na podobnym stanowisku
 • wykazujesz się motywacją i zaangażowaniem
 • swobodnie rozmawiasz w języku angielskim
 • możesz wyjechać swoim autem do Belgii

Aplikuj, jeśli:

 • atrakcyjnego wynagrodzenia w wysokości 12,43 euro brutto/h
 • zatrudnienia na warunkach polsko - belgijskich na podstawie umowy o pracę
 • pracy w pełnym wymiarze godzin od 18.11 2019 do konca roku (możliwość powrotu na stałe w marcu/kwietniu)
 • nagdodzin płatnych 150% - 18,64
 • trzynastej pensji, karty paliwowej, opieki medycznej
 • pomocy w zoorganizowaniu zakwaterowania i opieki polskojęzycznego koordynatora na terenie Belgii

Idealnie trafileś/aś - Nie czekaj i aplikuj


Opieka lekarska

Aplikując na powyższą ofertę pracy, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o.o. (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000 oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że realizacja celu przetwarzania moich danych osobowych może wymagać udostępnienia ich innym podmiotom. Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że podanie przeze mnie danych osobowych w celu ich przetwarzania jest dobrowolne, przy czym ich niepodanie może uniemożliwić realizację celu przetwarzania. Oświadczam również, że przyjmuję do wiadomości, że mam prawo dostępu do treści moich danych osobowych, ich poprawiania oraz usuwania. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesie rekrutacyjnym i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy nie klikaj na przycisk „APLIKUJ"”


Szukasz pracy jako Praca na produkcji (pakowanie i sortowanie jaj) - wynagrodzenie od 1900 euro brutto mies. - Belgia

Oferta pracy na stanowisku: Praca na produkcji (pakowanie i sortowanie jaj) - wynagrodzenie od 1900 euro brutto mies. - Belgia w miejscowości: Tongeren jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Evie Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Praca na produkcji (pakowanie i sortowanie jaj) - wynagrodzenie od 1900 euro brutto mies. - Belgia Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Praca na produkcji (pakowanie i sortowanie jaj) - wynagrodzenie od 1900 euro brutto mies. - Belgia, praca w Tongeren dopasowana do Twoich wymagań.Evie Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.