Wyszukaj spośród 4558 ogłoszeń o pracę

Pracownik produkcji - 2000 euro brutto miesięcznie na start + karta paliwowa - Belgia Evie Sp. z o.o.

 • Wetteren,
 • 08-12-2019 , do końca 726 dni

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski. Nasza agencja posiada belgijskie certyfikaty w regionie Flandrii, Brukseli oraz Walonii, co stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług.

Aktualnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko pracownik produkcji dla firmy zajmującej się produkcją ciast.

Twoje zadania:

 • prace produkcyjne przy taśmie transportacyjnej
 • przenoszenie blach z ciastem

Jeśli posiadasz:

 • doświadczenie jako pracownik produkcyjny (mile widziane)
 • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
 • wysoką sprawność fizyczną
 • możliwość wyjazdu do Belgii własnym samochodem

Jeśli posiadasz:

 • umowy o pracę ze stawką 12,80 euro brutto/h
 • karty paliwowej i 100 euro brutto/mies. jako dodatek amortyzacyjny (za wyjazd własnym samochodem)
 • premii rocznej
 • pomocy w zorganizowaniu zakwaterowania i opieki polskojęzycznego koordynatora w Belgii
 • systemu poleceń (otrzymanie 50 euro netto po przepracowaniu przez poleconego pracownika pełnego miesiąca)

Idealnie trafiłes/aś. Nie czekaj i aplikuj


Opieka lekarska

Aplikując na powyższą ofertę pracy, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o.o. (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000 oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że realizacja celu przetwarzania moich danych osobowych może wymagać udostępnienia ich innym podmiotom. Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że podanie przeze mnie danych osobowych w celu ich przetwarzania jest dobrowolne, przy czym ich niepodanie może uniemożliwić realizację celu przetwarzania. Oświadczam również, że przyjmuję do wiadomości, że mam prawo dostępu do treści moich danych osobowych, ich poprawiania oraz usuwania. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesie rekrutacyjnym i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy nie klikaj na przycisk „APLIKUJ"”


Szukasz pracy jako Pracownik produkcji - 2000 euro brutto miesięcznie na start + karta paliwowa - Belgia

Oferta pracy na stanowisku: Pracownik produkcji - 2000 euro brutto miesięcznie na start + karta paliwowa - Belgia w miejscowości: Wetteren jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Evie Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Pracownik produkcji - 2000 euro brutto miesięcznie na start + karta paliwowa - Belgia Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pracownik produkcji - 2000 euro brutto miesięcznie na start + karta paliwowa - Belgia, praca w Wetteren dopasowana do Twoich wymagań.Evie Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.