Wyszukaj spośród 2855 ogłoszeń o pracę

Praca od zaraz (komisjonowanie zamówień) - wynagrodzenie od 1800 euro brutto miesięcznie - Belgia Evie Sp. z o.o.

 • genk, Belgia
 • 07-12-2019 , do końca 121 dni

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski. Nasza agencja posiada belgijskie certyfikaty w regionie Flandrii, Brukseli oraz Walonii, co stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług.

Aktualnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko Order pickera dla belgijskiej firmy z branży logistycznej.

Opis stanowiska:

Praca na tym stanowisku polega głównie na zbieraniu, pakowaniu i wysyłce zamówień. Do obowiązków pracownika należy również praca ze skanerem.

Wymagania:

 • doświadczenie w pracach magazynowych
 • komunikatywna znajomość języka angielskiego
 • ubezpieczenie w ZUS lub KRUS na 30 dni przed wyjazdem
 • możliwość wyjazdu do Belgii własnym samochodem

Wymagania:

 • stabilne zatrudnienie w oparciu o polską umowę o pracę na zasadzie oddelegowania do Belgii
 • wynagrodzenie godzinowe w wysokości 11,50 euro brutto/h
 • nadgodziny płatne 150 % - 17,25 euro brutto/h
 • pomoc polskojęzycznego koordynatora w znalezieniu zakwaterowania
 • 13. pensję czyli premię roczną w wysokości 9,12%
 • kartę paliwową i dodatek amortyzacyjny za wyjazd własnym autem (100 euro brutto/mies.)

Opieka lekarska

Aplikując na powyższą ofertę pracy, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o.o. (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000 oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że realizacja celu przetwarzania moich danych osobowych może wymagać udostępnienia ich innym podmiotom. Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że podanie przeze mnie danych osobowych w celu ich przetwarzania jest dobrowolne, przy czym ich niepodanie może uniemożliwić realizację celu przetwarzania. Oświadczam również, że przyjmuję do wiadomości, że mam prawo dostępu do treści moich danych osobowych, ich poprawiania oraz usuwania. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesie rekrutacyjnym i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy nie klikaj na przycisk „APLIKUJ"”


Szukasz pracy jako Praca od zaraz (komisjonowanie zamówień) - wynagrodzenie od 1800 euro brutto miesięcznie - Belgia

Oferta pracy na stanowisku: Praca od zaraz (komisjonowanie zamówień) - wynagrodzenie od 1800 euro brutto miesięcznie - Belgia w miejscowości: genk jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Evie Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Praca od zaraz (komisjonowanie zamówień) - wynagrodzenie od 1800 euro brutto miesięcznie - Belgia Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Praca od zaraz (komisjonowanie zamówień) - wynagrodzenie od 1800 euro brutto miesięcznie - Belgia, praca w genk dopasowana do Twoich wymagań.Evie Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.