Wyszukaj spośród 1155 ogłoszeń o pracę

Rozpocznij pracę razem ze swoją drugą połówką (order picker) - wynagrodzenie od 1800 euro brutto miesięcznie - Belgia Evie Sp. z o.o.

 • genk, Belgia
 • 07-12-2019 , do końca 410 dni

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski. Nasza agencja posiada belgijskie certyfikaty w regionie Flandrii, Brukseli oraz Walonii, co stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług.

Aktualnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko order picker dla belgijskiej firmy z branży logistycznej.

Zakres obowiązków:

Praca na tym stanowisku polega głównie na zbieraniu, pakowaniu i wysyłce zamówień. Do obowiązków pracownika należy również praca ze skanerem.

Wymagania:

 • doświadczenie na stanowisku pracownika magazynowego
 • umiejętność swobodnej komunikacji w języku angielskim
 • praktyka w użytkowaniu skanera
 • wiedza na temat obsługi ręcznych wózków paletowych i innego sprzętu używanego w logistyce (dodatkowy atut)
 • możliwość wyjazdu do Belgii własnym samochodem

Wymagania:

 • zatrudnienie w opraciu o umowę o pracę ( warunki polsko - belgijskie)
 • wynagrodzenie w wysokości 11,50 euro brutto/h
 • nadgodziny płatne 150% tj. około 17,25 euro brutto/h
 • pozostałe benefity w postaci opieki medycznej, trzynastej pensji, karty paliwowej
 • system poleceń (50 euro netto za polecenie pracownika)
 • opiekę polskojęzycznego koordynatora w Belgii oraz pomoc w organizacji zakwaterowania

Opieka lekarska

Aplikując na powyższą ofertę pracy, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal szukampracy.pl (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000 oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)). Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że realizacja celu przetwarzania moich danych osobowych może wymagać udostępnienia ich innym podmiotom. Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że podanie przeze mnie danych osobowych w celu ich przetwarzania jest dobrowolne, przy czym ich niepodanie może uniemożliwić realizację celu przetwarzania. Oświadczam również, że przyjmuję do wiadomości, że mam prawo dostępu do treści moich danych osobowych, ich poprawiania oraz usuwania. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesie rekrutacyjnym i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy nie klikaj na przycisk „APLIKUJ".


Szukasz pracy jako Rozpocznij pracę razem ze swoją drugą połówką (order picker) - wynagrodzenie od 1800 euro brutto miesięcznie - Belgia

Oferta pracy na stanowisku: Rozpocznij pracę razem ze swoją drugą połówką (order picker) - wynagrodzenie od 1800 euro brutto miesięcznie - Belgia w miejscowości: genk jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Evie Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Rozpocznij pracę razem ze swoją drugą połówką (order picker) - wynagrodzenie od 1800 euro brutto miesięcznie - Belgia Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Rozpocznij pracę razem ze swoją drugą połówką (order picker) - wynagrodzenie od 1800 euro brutto miesięcznie - Belgia, praca w genk dopasowana do Twoich wymagań.Evie Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.