Wyszukaj spośród 2852 ogłoszeń o pracę

Order picker - stawka od 1800,00 euro brutto miesięcznie - Belgia Evie Sp. z o.o.

 • genk, Belgia
 • 08-12-2019 , do końca 120 dni

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski. Nasza agencja posiada belgijskie certyfikaty w regionie Flandrii, Brukseli oraz Walonii, co stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług.

Aktualnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko Order pickera dla belgijskiej firmy z branży logistycznej.

Opis stanowiska:

Praca na tym stanowisku polega głównie na zbieraniu, pakowaniu i wysyłce zamówień. Do obowiązków pracownika należy również praca ze skanerem i kontrola poprawności przygotowanych zamówień.

Wymagania:

 • doświadczenie na stanowisku order pickera (mile widziane)
 • umiejętność swobodnej komunikacji w języku angielskim
 • umiejętność obsługi komputera
 • możliwość wyjazdu do Belgii własnym samochodem

Wymagania:

 • zatrudnienia na podstawie umowy o pracę na polsko-belgijskich warunkach
 • wynagrodzenia w kwocie 11,50 euro brutto/h
 • nadgodzin płatnych 150% - około 17,25 euro brutto/h
 • karty paliwowej na dojazdy do pracy + 100 euro/ miesiąc na amortyzację auta
 • trzynastej pensji, prywatnego ubezpieczenia medycznego
 • pomocy w organizacji zakwaterowania oraz opieki polskojęzycznego koordynatora na terenie Belgii

To znaczy, że idealnie trafiłeś/aś


Opieka lekarska

Aplikując na powyższą ofertę pracy, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o.o. (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000 oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że realizacja celu przetwarzania moich danych osobowych może wymagać udostępnienia ich innym podmiotom. Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że podanie przeze mnie danych osobowych w celu ich przetwarzania jest dobrowolne, przy czym ich niepodanie może uniemożliwić realizację celu przetwarzania. Oświadczam również, że przyjmuję do wiadomości, że mam prawo dostępu do treści moich danych osobowych, ich poprawiania oraz usuwania. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesie rekrutacyjnym i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy nie klikaj na przycisk „APLIKUJ"”


Szukasz pracy jako Order picker - stawka od 1800,00 euro brutto miesięcznie - Belgia

Oferta pracy na stanowisku: Order picker - stawka od 1800,00 euro brutto miesięcznie - Belgia w miejscowości: genk jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Evie Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Order picker - stawka od 1800,00 euro brutto miesięcznie - Belgia Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Order picker - stawka od 1800,00 euro brutto miesięcznie - Belgia, praca w genk dopasowana do Twoich wymagań.Evie Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.