Wyszukaj spośród 3228 ogłoszeń o pracę

Praca od zaraz - order picker - 2000,00 euro brutto miesięcznie - Belgia Evie Sp. z o.o.

 • genk, Belgia
  genk, Belgia
 • 08-12-2019 , do końca 216 dni

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski. Nasza agencja posiada belgijskie certyfikaty w regionie Flandrii, Brukseli oraz Walonii, co stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług.

Aktualnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko Order pickera dla belgijskiej firmy z branży logistycznej.

Twoje zadania:

Praca na tym stanowisku polega głównie na zbieraniu, pakowaniu i wysyłce zamówień. Do obowiązków pracownika należy również praca ze skanerem i kontrola poprawności przygotowanych zamówień.

Wymagania:

 • doświadczenie na analogicznym stanowisku
 • dobra znajomość języka angielskiego
 • ubezpieczenie w ZUS lub KRUS na 30 dni przed wyjazdem
 • możliwość wyjazdu własnym samochcodem do Belgii

Wymagania:

 • zatrudnienie na podstawie umowy o prace na warunkach polsko – belgijskich w pełnym wymiarze godzin
 • wysokie  wynagrodzenie w wysokości 11,50 euro brutto/h
 • nadgodziny płatne 17,25 brutto/h
 • możliwość podnoszenia swoich umiejętności
 • benefity w postaci opieki medycznej, trzynastej pensji, karti paliwowej
 • system poleceń, dodatek amortyzacyjny (100 euro brutto miesiąc)
 • pomoc w zorganizowaniu zakwaterowania, opiekę polskojęzycznego koordynatora na terenie Belgii

Opieka lekarska

Aplikując na powyższą ofertę pracy, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o.o. (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000 oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że realizacja celu przetwarzania moich danych osobowych może wymagać udostępnienia ich innym podmiotom. Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że podanie przeze mnie danych osobowych w celu ich przetwarzania jest dobrowolne, przy czym ich niepodanie może uniemożliwić realizację celu przetwarzania. Oświadczam również, że przyjmuję do wiadomości, że mam prawo dostępu do treści moich danych osobowych, ich poprawiania oraz usuwania. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesie rekrutacyjnym i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy nie klikaj na przycisk „APLIKUJ"”


Szukasz pracy jako Praca od zaraz - order picker - 2000,00 euro brutto miesięcznie - Belgia

Oferta pracy na stanowisku: Praca od zaraz - order picker - 2000,00 euro brutto miesięcznie - Belgia w miejscowości: genk jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Evie Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Praca od zaraz - order picker - 2000,00 euro brutto miesięcznie - Belgia Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Praca od zaraz - order picker - 2000,00 euro brutto miesięcznie - Belgia, praca w genk dopasowana do Twoich wymagań.Evie Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.