Wyszukaj spośród 0 ogłoszeń o pracę

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Konstrukcja opakowań (maszyna Vega Folder-Gluer) - 14,30 euro brutto/h - praca w Belgii Evie Sp. z o.o.

 • Wetteren,
 • 12-12-2019 , do końca 979 dni

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski. Nasza agencja posiada belgijskie certyfikaty w regionie Flandrii, Brukseli oraz Walonii, co stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług.

Aktualnie dla firmy specjalizującej się w produkcji opakowań poszukujemy kandydatów na stanowisko Operator składarko-sklejarki.

Główne obowiązki

 • produkcja papierowych kartonów przy użyciu maszyny gnąco-klejącej Vega Folder-Gluer
 • konserwacja maszyny
 • kontrola parametrów maszyny i jakości wytwarzanego produktu

Jeśli masz

 • doświadczenie na podobnym stanowisku pracy
 • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
 • zdolność obsługi komputera
 • możliwość wyjazdu do Belgii własnym samochodem
 • zdolność do analitycznego myślenia, duże poczucie odpowiedzialności, samochodzielność, dbałość o szczegóły

Jeśli masz

 • umowy o pracę ze stawką 14,30 euro brutto/h i dodatkami 6-15% podstawowej stawki
 • nadgodzin płatnych ponad 20 euro brutto/h
 • wsparcia polskojęzycznego koordynatora i pomocy w zorganizowaniu zakwaterowania
 • premii rocznej (13. pensji)
 • karty paliwowej za wyjazd własnym samochodem)
 • 50 euro netto za polecenie innego pracownika (po przepracowaniu przez niego całego miesiąca)

Nie czekaj i aplikuj już dziś!


Umowa o pracę

Aplikując na powyższą ofertę pracy, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o.o. (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000 oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że realizacja celu przetwarzania moich danych osobowych może wymagać udostępnienia ich innym podmiotom. Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że podanie przeze mnie danych osobowych w celu ich przetwarzania jest dobrowolne, przy czym ich niepodanie może uniemożliwić realizację celu przetwarzania. Oświadczam również, że przyjmuję do wiadomości, że mam prawo dostępu do treści moich danych osobowych, ich poprawiania oraz usuwania. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesie rekrutacyjnym i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy nie klikaj na przycisk „APLIKUJ"”


Szukasz pracy jako Konstrukcja opakowań (maszyna Vega Folder-Gluer) - 14,30 euro brutto/h - praca w Belgii

Oferta pracy na stanowisku: Konstrukcja opakowań (maszyna Vega Folder-Gluer) - 14,30 euro brutto/h - praca w Belgii w miejscowości: Wetteren jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Evie Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Konstrukcja opakowań (maszyna Vega Folder-Gluer) - 14,30 euro brutto/h - praca w Belgii Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Konstrukcja opakowań (maszyna Vega Folder-Gluer) - 14,30 euro brutto/h - praca w Belgii, praca w Wetteren dopasowana do Twoich wymagań.Evie Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace

Michał Hilicki

m.hilicki@ksservice.pl

517 612 024

KRAZ: 7254

Inne ogłoszenia pracodawcy

Praca w mieście

Zobacz więcej

Praca według stanowisk

Zobacz więcej

Praca w regionie

Zobacz więcej